Skład Komisji Wyborczych w Gminie Lipinki
Wiemy już, kto w naszej gminie będzie dbał o prawidłowy przebieg Wyborów Samorządowych 2006.
Wszystkie obwodowe komisje w gminie Lipinki mają charakter powszechny. Tylko obwód w Rozdzielu dostosowany jest dla niepełnosprawnych. Informacje podajemy za Państwową Komisją Wyborczą w Warszawie.
GMINNA KOMISJA WYBORCZA W LIPINKACH:
Ewa Polaszek – Przewodniczący komisji
Aneta Więcek – Zastępca przewodniczącego komisji
Halina Budziak – Członek komisji
Katarzyna Czajka – Członek komisji
Anita Czapka – Członek komisji
Adam Mścisz – Członek komisji
Jerzy Patrzyk – Członek komisji
OBWODOWE KOMISJE WYBORCZE:
Komisja nr 1 – Pagorzyna (Budynek Wiejski):
Krzysztof Dybaś – Przewodniczący komisji
Stanisława Berdysz – Zastępca przewodniczącego komisji
Katarzyna Białoń – Członek komisji
Marzena Bigos – Członek komisji
Mateusz Kosiński – Członek komisji
Marcin Ludwin – Członek komisji
Renata Olbrych – Członek komisji
Bożena Ryznar – Członek komisji
Sylwester Trzaskoś – Członek komisjI
Komisja nr 2 – Lipinki (Budynek Wiejski):
Małgorzata Litwa – Przewodniczący komisji
Roman Kozioł – Zastępca przewodniczącego komisji
Piotr Boszkowicz – Członek komisji
Barbara Czajka – Członek komisji
Ewelina Dybaś – Członek komisji
Agnieszka Knapik – Członek komisji
Monika Kosińska – Członek komisji
Dorota Procak-Ludwin – Członek komisji
Stanisława Staniszewska – Członek komisji
Komisja nr 3 – Rozdziele (Szkoła Podstawowa):
Danuta Dudra – Przewodniczący komisji
Wioletta Jurusik – Zastępca przewodniczącego komisji
Bogusława Budziak – Członek komisji
Urszula Cygan – Członek komisji
Helena Pawłowska – Członek komisji
Agnieszka Piróg – Członek komisji
Agnieszka Staniszewska – Członek komisji
Natalia Wędrychowicz – Członek komisji
Andrzej Witek – Członek komisji
Komisja nr 4 – Kryg (Szkoła Podstawowa):
Zofia Karp – Przewodniczący komisji
Irena Ludwin – Zastępca przewodniczącego komisji
Mirosław Boszkowicz – Członek komisji
Henryka Karp – Członek komisji
Sebastian Kosiński – Członek komisji
Magdalena Krygowska – Członek komisji
Maria Słowik – Członek komisji
Magdalena – Szelążek Członek komisji
Paulina Świerz – Członek komisji
Komisja nr 5 – Wójtowa (Budynek Wiejski):
Małgorzata Kosińska – Przewodniczący komisji
Sebastian Kosiński – Zastępca przewodniczącego komisji
Anna Edling – Członek komisji
Waldemar Kordyl – Członek komisji
Karolina Kosińska – Członek komisji
Filip Nawab – Członek komisji
Tomasz Rządca – Członek komisji
Urszula Witek – Członek komisji
Anna Zawlik – Członek komisji
Komisja nr 6 – Bednarka (Dom Strażaka):
Czesława Gurbisz – Przewodniczący komisji
Zofia Dybaś – Zastępca przewodniczącego komisji
Rafał Dudra – Członek komisji
Józefa Jodłowska – Członek komisji
Teresa Kozioł – Członek komisji
Monika Majchrycz – Członek komisji
Iwona Pyznar – Członek komisji
Monika Wędrychowicz – Członek komisji
Małgorzata Witek – Członek komisji
Komisja nr 7 – Bednarka (Budynek Wiejski):
Celina Dybaś – Przewodniczący komisji
Leszek Kosiński – Zastępca przewodniczącego komisji
Janina Boszkowicz – Członek komisji
Czesława Buraś – Członek komisji
Eugeniusz Deda – Członek komisji
Stanisława Liana – Członek komisji
Anna Pyznar – Członek komisji
Agata Ślusarz – Członek komisji
Piotr Warzyca – Członek komisji
Najnowsze komentarze