Wybierz Strona

Sportowe stypendia w Gminie Lipinki rozdane

Sportowe stypendia w Gminie Lipinki rozdane

29 grudnia ubiegłego roku wójt gminy Lipinki Czesław Rakoczy podjął decyzję o przyznaniu na rok 2009 stypendiów sportowych pięciorgu zawodnikom ULKS Lipinki. Tego typu pomoc finansowa dla uzdolnionych sportowców realizowana jest w Lipinkach od zeszłego roku.

ULKS LipinkiSzczegółowy tryb przyznawania stypendiów został określony w uchwale Rady Gminy podjętej 15 lutego 2008 roku. Początkowo uprawnionymi do otrzymania stypendiów byli wyłącznie zawodnicy zamieszkujący miejscowości naszej gminy. 26 czerwca Rada Gminy Lipinki wprowadziła do wcześniejszej uchwały poprawkę, na mocy której stypendium można obecnie przyznać także zawodnikowi mieszkającemu poza naszą gminą, ale trenującemu w klubie mającym siedzibę w gminie Lipinki.

Tegoroczna lista stypendystów (wszyscy z ULKS Lipinki) wygląda następująco:
1. Dominik Bochenek – 2.280 zł – na 12 miesięcy
2. Anna Wojna – 2.280 zł – na 12 miesięcy
3. Szymon Kulka – 780 zł – na 12 miesięcy
4. Przemysław Kozioł – 330 zł – na 5 miesięcy
5. Sławomir Szurek – 330 zł – na 5 miesięcy

Gratulujemy i życzymy w nadchodzącym sezonie samych sportowych sukcesów!

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • nie
  19
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

  Parafia w Wójtowej

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • wt
  28
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Pagorzyna

  Parafia w Pagorzynie

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Jan Wątroba

 • nie
  10
  Maj
  2020

  Wybory Prezydenckie

  7:00 - 21:00Lokale wyborcze

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK