Wybierz Strona

Szczypiorniści ULKS Lipinki w II rundzie Ligi Młodzików

Szczypiorniści ULKS Lipinki w II rundzie Ligi Młodzików

Po krótkiej przerwie na boisko wracają młodzi szczypiorniści. Drużyna chłopców z ULKS Lipinki uczestniczy po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych w piłkę ręczną. Obok zespołu Kruki Skrzyszów byliśmy w nich jedyną drużyną wiejską.

pilka recznaPod koniec 2009 roku odbyła się pierwsza runda. Na 11 rozegranych meczów nasi zawodnicy wygrali tylko dwa razy i zdobyli 4 punkty, co dało im 10 miejsce na 12 drużyn startujących. W drugiej rundzie spotkamy się z zespołami, które zajęły miejsca 7-12. W II Lidze Wojewódzkiej Młodzików oprócz naszej drużyny wystąpią zespoły: MOSIR Bochnia, Sokół Tuchów, Kusy Kraków II, Kusy Kraków III, Krakowiak Kraków.

Bardzo cieszy fakt iż dwóch naszych zawodników: Łukasz Kozioł i Wojciech Knapik zostało powołanych do Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Po raz kolejny udowodniliśmy, że z małej miejscowości mozna wyłowić talent, który jest zauważony przez trenerów Kadry Wojewódzkiej. A praca szkoleniowa w lipińskim sporcie nie idzie na marne.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • śr
  28
  Paź
  2020

  XX sesja Rady Gminy Lipinki

  10:00Dom Wiejski w Lipinkach

  Porządek obrad TUTAJ

 • nie
  01
  Lis
  2020

  IX Kwesta Listopadowa (ODWOŁANA!!!)

  8:00 - 16:00Komunalny i parafialny cmentarz w Lipinkach

  Prowadzimy zbiórkę publiczną "Kwesta Listopadowa na rzecz remontu Kaplicy Straszewskich w Lipinkach" nr 2015/3996/OR.

  Zebrana kwota: 46 192,05 zł

 • wt
  10
  Lis
  2020

  Dyskusja publiczna nad projektem STUDIUM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

  12:00Remiza OSP w Lipinkach

  Wyłożenie STUDIUM od 21 października do 10 listopada 2020 r. w siedzibie UG w Lipinkach.
  WIĘCEJ INFORMACJI!

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK