Wybierz Strona

Kolejne sukcesy drużyny dziewcząt Gimnazjum w Lipinkach

Kolejne sukcesy drużyny dziewcząt Gimnazjum w Lipinkach

10 marca 2010 roku na hali sportowej w Lipinkach odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt. Po raz kolejny wspaniale spisały się dziewczęta z Publicznego Gimnazjum w Lipinkach, które zajęły II miejsce. Nasza drużyna przegrała tylko z Sękową

Drużyna szczypiornistek Gimnazjum w Lipinkach

Drużyna szczypiornistek Gimnazjum w Lipinkach

Wcześniej dziewczęta zwyciężyły kolejno z Gimnazjum w Ropie, Uściu Gorlickim i Libuszy. Poniżej końcowa kolejność turnieju:

1.Gimnazjum Sękowa
2.Gimnazjum Lipinki
3.Gimnazjum Libusza
4.Gimnazjum Siedliska
5.Gimnazjum Ropa
6.Gimnazjum nr 4 Gorlice
7.Gimnazjum Uście Gorlickie

Skład naszej drużyny tworzyły:Anna Przybylska, Dominika Piróg, Klaudia Dybaś, Joanna Wujcik, Patrycja Mastaj, Justyna Polaszek, Karolina Bubniak, Agnieszka Kosińska, Paulina Bal, Sylwia Nabożna, Marlena Jurusik, Brygida Rolek, Justyna Wędrychowicz. Opiekunowie: Przemysław Cygan i Marcin Ślusarz.

Natomiast 9 marca dziewczęta z Gimnazjum w Lipinkach wzięły udział w zawodach rejonowych w koszykówce, które odbyły się w Nowym Sączu. I tutaj również spisały się na medal, zajmując III miejsce.

Kolejność końcowa:
1.Gimnazjum Nowy Sącz
2.Gimnazjum Limanowa
3.Gimnazjum Lipinki
4.Gimnazjum Tęgoborze

Skład naszej drużyny tworzyły:Anna Przybylska, Dominika Piróg, Joanna Wujcik, Patrycja Mastaj, Justyna Polaszek, Karolina Bubniak, Diana Staniszewska, Agnieszka Kosińska, Paulina Bal, Sylwia Nabożna. Opiekunowie: Przemysław Cygan i Marcin Ślusarz.

Duże brawa dla naszych dziewcząt, życzymy kolejnych sukcesów.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

no event

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK