Wybierz Strona

Krzysztof Kosiba do Rady Powiatu Gorlickiego

Krzysztof Kosiba do Rady Powiatu Gorlickiego

W trakcie wyborów samorządowych głosować będziemy również na kandydatów do Rady Powiatu Gorlickiego. Na razie jedynym pewnym reprezentantem naszej gminy jest Krzysztof Kosiba z Krygu, obecny radny Gminy Lipinki. Wystartuje z pierwszego miejsca listy PO.

Wybory Samorządowe 2010

Wybory Samorządowe 2010

Krzysztof Kosiba piastuje mandat radnego naszej gminy od trzech kadencji. Obecnie jest między innymi Przewodniczącym Komisji Promocji i Rozwoju. Do rady dostał się z KWW Nasza Gmina w Lipinkach. Kosiba to także członek zarządu powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Gorlicach oraz członek rady powiatowej Platformy Obywatelskiej w Gorlicach.

Wybory do Rady Powiatu są zawsze bardzo trudne. Lipinki należą do okręgu nr IV, razem z Ropą, Uściem Gorlickim i Sękową. Tak więc z terenu czterech dużych gmin wybieranych jest pięciu radnych. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że Krzysztof Kosiba ma mieć pierwsze miejsce na liście PO.

Obecnie w Radzie Powiatu Gorlickiego zasiada jeden przedstawiciel gminy Lipinki – Grzegorz Kosiński (Forum Samorządowe – Ziemia Gorlicka). Do wyborów w 2006 roku wystartowało jednak aż 11 „naszych” kandydatów do fotela radnego powiatowego. Do rady dostała się również pani Barbara Bartuś (PiS), która rok później zdobyła mandat poselski i przeniosła się do Sejmu RP.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • śr
  05
  Lut
  2020

  Zbiórka odpadów niesegregowanych

  06:00Gmina Lipinki
 • wt
  18
  Lut
  2020

  Zbiórka odpadów segregowanych

  06:00Gmina Lipinki
 • śr
  19
  Lut
  2020

  Zbiórka odpadów niesegregowanych

  06:00Gmina Lipinki
 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • śr
  26
  Lut
  2020

  Środa Popielcowa

  Kościół parafialny w Lipinkach

  Składka na porządkowanie starego cmentarza w Lipinkach

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  19
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

  Parafia w Wójtowej

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK