Wybierz Strona

Gimnazjaliści z Lipinek odnoszą sportowe sukcesy

Gimnazjaliści z Lipinek odnoszą sportowe sukcesy

W ostatnich miesiącach uczniowie Publicznego Gimnazjum w Lipinkach odnieśli wiele znaczących sukcesów sportowych. Na początku listopada tego roku bardzo dobre miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej zajęły drużyny chłopców i dziewcząt.

Gimnazjum Lipinki 1I tak w dniu 03.11.2010 r. nasi chłopcy zajęli 4 miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej w Gorlicach. W dniu 05.11.2010 R. nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej, która odbyła się w naszym gimnazjum.

W meczu o I miejsce nasza drużyna uległa 1: 0 drużynie z gimnazjum w Uściu Gorlickim. Skład drużyny: Cieśla Anna, Mastaj Patrycja, Mastaj Sylwia, Nabożna Sylwia, Wędrychowicz Justyna, Rolek Brygida, Musiał Magda, Szarek Sylwia, Stachnik Paulina, Bal Paulina.

Gimnazjum Lipinki 2Kolejne sukcesy naszych uczniów to w dniu 01.12.2010 r. vice-mistrzostwo powiatu w koszykówce dziewcząt, nasza drużyna wygrywając swoją grupę eliminacyjną, dotarła do finału, gdzie uległa drużynie gimnazjum z Gorlic. Skład drużyny tworzyły: Cieśla Anna, Nabożna Sylwia, Wędrychowicz Justyna, Bal Paulina, Wujcik Joanna, Polaszek Justyna, Bochenek Magda, Rybczyk Felicja.

Dwa dniu później nasi chłopcy zajęli III MIEJSCE, wygrywając z kolejnym rywalami. Przegrali tylko z drużyną z Gorlic i zagrali o III miejsce, wygrywając z gimnazjum w Moszczenicy. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Knapik Wojciech, Kozioł Łukasz, Cionek Marcin, Czapka Damian, Dyląg Hubert, Kuchta Michał, Sikora Marcin, Patrzyk Damian.

Gimnazjum Lipinki 3Natomiast w dn. 7-9 grudnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się turnieje mikołajkowe w piłce ręcznej. Dziewczęta rywalizowały z drużynami z Ropy, Sękowej i Wójtowej. Wygrywając z drużyną z Wójtową, remisując z Ropą i przegrywając z Sękową, zajęły II miejsce. Chłopcy natomiast wygrali turniej odprawiając po kolei drużyny z Wójtowej, Sękowej i Ropy. Na zakończenie tych turniejów mikołajkowych drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Opiekunami naszych uczniów na wyżej wymienionych zawodach byli Przemysław Cygan i Marcin Ślusarz. Gratulujemy sukcesów naszym gimnazjalistom i życzymy kolejnych.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • śr
  26
  Lut
  2020

  Środa Popielcowa

  Kościół parafialny w Lipinkach

  Składka na porządkowanie starego cmentarza w Lipinkach

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  19
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

  Parafia w Wójtowej

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • wt
  28
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Pagorzyna

  Parafia w Pagorzynie

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Jan Wątroba

 • nie
  10
  Maj
  2020

  Wybory Prezydenckie

  Lokale wyborcze

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK