Wybierz Strona

Rozpoczynają się Gminne Igrzyska LZS

Rozpoczynają się Gminne Igrzyska LZS

W ciągu najbliższych kilku miesięcy na terenie Gminy Lipinki odbędzie się cykl zawodów obejmujących różne dyscypliny sportowe, w których będą rywalizowały poszczególne wioski z naszej gminy. Pomysł narodził się w gronie radnych.

lzsOsoby odpowiedzialne za organizację Gminnych Igrzysk LZS  w poszczególnych miejscowościach: Kryg – Waldemar Malinowski, Wójtowa – Bogdan Czeluśniak, Pagorzyna – Krzysztof Kozioł, Lipinki – Tomasz Świerzowski.

Współorganizatorzy: Urząd Gminy Lipinki, LKS „Nafta” Kryg, LKS Wójtowa, ULKS Lipinki, Ochotnicza Straż Pożarna Pagorzyna.

Założeniem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zachęcenie jak największej liczby osób do czynnego uprawiania sportu. W Igrzyskach wezmą udział tylko mieszkańcy naszej gminy, wszystkie zawody odbywać się będą na własnych obiektach sportowych. Dyscypliny sportowe zostały dobrane do możliwości ich przeprowadzenia oraz zgodnie z tradycjami naszej gminy.

Wstępny harmonogram zawodów:

03.07.2011 – Piłka Nożna – Stadion w Wójtowej – godz. 14.00
10.07.2011 – Piłka Ręczna – Hala Sportowa w Lipinkach – godz. 15.00
17.07.2011 – Piłka Siatkowa – Diecezjalny Ośrodek Profilaktyki i Wychowania w Lipinkach – godz. 15.00
07.08.2011 – Piłka Nożna – Boisko w Krygu – godz. 15.00
28.08.2011 – Lekka Atletyka – Park w Lipinkach – godz. 15.00
25.09.2011 – Tenis Stołowy – Szkoła Podstawowa w Pagorzynie – godz.16.00
15.10.2011 – Bieg Uliczny – Lipinki – godz.11.00

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • wt
  21
  Sty
  2020
  nie
  26
  Sty
  2020

  Zimowisko KSM

  Ośrodek Rekolekcyjny w Lipinkach

  Zapisy na: www.ksm.rzeszow.pl

 • śr
  22
  Sty
  2020

  Zbiórka odpadów niesegregow.

  06:00Gmina Lipinki
 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  19
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

  Parafia w Wójtowej

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • wt
  28
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Pagorzyna

  Parafia w Pagorzynie

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Jan Wątroba

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK