Podczas II Otwartych Mistrzostw Lipinek w Skoku Wzwyż skakali wysoko
W II Otwartych Mistrzostwach Lipinek w Skoku Wzwyż, które odbyły się 25 stycznia, startowało prawie 90 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz starszych. Klasyfikację szkół podstawowych wygrał z wynikiem 140 cm Mateusz Kosiński.
Podczas zawodów, które otworzyła o 9.00 dyrektor SP Lipinki – Bożena Bubniak-Sroka, padło kilka wartościowych wyników. Najwyżej skoczył Damian Chwałyk z Sękowej – w kategorii chłopców 1996 i starsi osiągnął185 cm.
WYNIKI II OTWARTYCH MISTRZOSTW LIPINEK W SKOKU WZWYŻ
Dziewczęta 2001 i młodsze
1. Patrycja Rachel UKS Maraton Sękowa 115
2. Karolina Połeć UKS Maraton Sękowa 105
3. Anna Wantuch UKS Kobylanka 100
3. Anna Juszyńska UKS Maraton Sękowa 100
3. Dominika Stanuch UKS Maraton Sękowa 100
6. Klaudia Mazur UKS Kobylanka 95
6. Beata Sasak UKS Kobylanka 95
8. Klaudia Knapik SP Lipinki 95
9. Klaudia Polaszek SP Lipinki 95
10. Ewa Krupa SP Lipinki 90
11. Natalia Pietrusza UKS Kobylanka 85
12. Agata Budziak SP Lipinki 80
Chłopcy 2001 i młodsi
1. Mateusz Krygowski SP Lipinki 110
2. Patryk Ludwin SP Kryg 110
3. Dariusz Tenerowicz UKS Maraton Sękowa 105
4. Piotr Kudłaty SP Kryg 105
5. Arkadiusz Bąk UKS Maraton Sękowa 105
6. Stanisław Szkaradek SP Lipinki 105
7. Mateusz Zawadowicz SP Kryg 100
8. Damian Guzowski SP Kryg 95
9. Patryk Frączek SP Lipinki 95
10. Szymon Augustyn UKS Kobylanka 95
11. Michał Knapik SP Lipinki 95
11. Gabriel Bubniak SP Lipinki 95
13. Filip Felenczak UKS Maraton Sękowa 90
13. Tymoteusz Przybyło SP Kryg 90
15. Dominik Ludwin SP Kryg bw.
Dziewczęta 2000-1999
1. Karolina Partyka UKS Maraton Sękowa 126
2. Natalia Tarsa UKS Maraton Sękowa 126
3. Oliwia Czajka ULKS Lipinki 115
3. Izabela Tumidajska UKS Maraton Sękowa 115
5. Agnieszka Hryc UKS Maraton Sękowa 115
6. Marlena Dziamba SP Kryg 115
7. Alicja Zagórska ULKS Lipinki 115
8. Paulina Bubniak ULKS Lipinki 110
9. Katarzyna Mika SP Kryg 110
10. Gabriela Czajka ULKS Lipinki 110
11. Barbara Krupa ULKS Lipinki 105
11. Julia Kosińska ULKS Lipinki 105
13. Ilona Staniszewska ULKS Lipinki 100
14. Paulina Kowal ULKS Lipinki bw.
14. Katarzyna Polaszek ULKS Lipinki bw.
Chłopcy 2000 – 1999
1. Mateusz Kosiński ULKS Lipinki 140
2. Krzysztof Kozioł ULKS Lipinki 130
2. Adrian Krasowski UKS Maraton Sękowa 130
4. Jakub Hajduk UKS Maraton Sękowa 130
5. Damian Białoń UKS Maraton Sękowa 125
6. Przemysław Kostynowicz SP Kryg 125
7. Paweł Pawełczak UKS Maraton Sękowa 125
8. Tomasz Polaszek ULKS Lipinki 120
9. Łukasz Majchrycz ULKS Lipinki 120
10. Sebastian Śliwa ULKS Lipinki 120
11. Szymon Przybylski ULKS Lipinki 115
11. Tomasz Nabożny SP Kryg 115
11. Tomasz Szkaradek ULKS Lipinki 115
11. Dawid Bedus ULKS Lipinki 115
15. Arkadiusz Bubniak ULKS Lipinki 115
16. Tomasz Karp SP Kryg 115
17. Kacper Mika ULKS Lipinki 110
18. Patryk Jurusik ULKS Lipinki 110
19. Irek Żydło SP Kryg 105
19. Seweryn Witek SP Kryg 105
21. piotr Bożek SP Kryg 105
22. Damian Wójcik ULKS Lipinki 105
23. Karol Stróżyk SP Kryg bw.
Dziewczęta 1998-1997
1. Karolina Połeć UKS Maraton Sękowa 140
2. Gabriela Gawlik UKS Maraton Sękowa 130
3. Klaudia Wójcik ULKS Lipinki 130
4. Aleksandra Kiszka UKS Maraton Sękowa 130
5. Patrycja Papierniak ULKS Lipinki 120
6. Elwira Belczyk UKS Kobylanka 115
Chłopcy 1998-1997
1. Jarosław Chwałyk UKS Maraton Sękowa 155
2. Mateusz Bodak UKS Maraton Sękowa 155
3. Patryk Tumnidajewicz Maraton Sękowa 150
4. Damian Myszkowski Gim. Lipinki 145
4. Robert Zagórski Gim. Lipinki 145
6. Kamil Przybyło UKS Kobylanka 140
7. Łukasz Lichwa UKS Kobylanka 140
8. Kamil Buś Gim. Lipinki 140
9. Kamil Białoń UKS Maraton Sękowa 135
9. Wojciech Ślusarz Gim. Lipinki 135
11. Artur Partyka UKS Maraton Sękowa 135
12. Aleksander Horbal UKS Maraton Sękowa 130
12. Adam Horbal UKS Maraton Sękowa 130
14. Norbert Woźniak UKS Kobylanka 125
Dziewczęta 1996 i starsze
1. Anna Cetnarowicz UKS Kobylanka 145
2. Magdalena Kwarcińska UKS Kobylanka 140
3. Paulina Kudłaty UKS Kobylanka 135
4. Justyna Wędrychowicz Gim. Lipinki 135
5. Małgorzata Rachel UKS Kobylanka 130
6. Sylwia Szarek Gim. Lipinki bw.
Chłopcy 1996 i starsi
1. Damian Chwałyk UKS Maraton Sękowa 185
2. Łukasz Kozioł ULKS Lipinki 155
3. Konrad Grądalski UKS Kobylanka 155
4. Adrian Woźniak UKS Kobylanka 150
5. Damian Patrzyk ZST Gorlice 150
6. Michał Kuchta Gim. Lipinki 145
7. Paweł Gutt ULKS Lipinki 140
Fotografia: Aleksander Gucwa, UKS Maraton Sękowa
Najnowsze komentarze