Wybierz Strona

Gimnazjum w Lipinkach na powiatowych zawodach piłki ręcznej

Gimnazjum w Lipinkach na powiatowych zawodach piłki ręcznej

W dniu 31 stycznia 2012 roku na hali sportowej w Bieczu odbyły się Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców. Uczniowie Gimnazjum w Lipinkach spisali się rewelacyjnie, wygrywając wszystkie mecze i zdobywając tytuł Mistrzów Powiatu Gorlickiego.

Drużyna Gimnazjum w Lipinkach

Drużyna Gimnazjum w Lipinkach

Nasi zawodnicy wygrali w grupie z drużyną Gimnazjum w Bieczu 10:6 i z Gimnazjum w Sękowej 10:3. Natomiast w finale pokonali Gimnazjum w Siedliskach 11:6. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Kozioł, Wojciech Knapik, Marcin Polaszek, Kuba Przybylski, Kamil Krupa, Dawid Czech, Ryszard Bubniak, Kamil Buś, Wojciech Ślusarz, Szymon Bubniak i Paweł Gutt.

Opiekunami zespołu byli Marcin Ślusarz i Przemysław Cygan. Dzięki zwycięstwu w turnieju szczypiorniści Publicznego Gimnazjum im. Ks. Jana Patrzyka zakwalifikowali się do zawodów rejonowych, które w kwietniu odbędą się w Nowym Sączu.

W tym samym składzie nasza drużyna jako UKS GIMSPORT LIPINKI, działającym przy Publicznym Gimnazjum w Lipinkach, w dniu 14.02.2012 r. wystąpiła w Gorlicach w turnieju o puchar Przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W turnieju tym udział wzięły 4 zespoły: dwie drużyny z Gorlic, drużyna złożona z naszych byłych uczniów z Lipinek i drużyna UKS GIMSPORT LIPINKI. Po wygraniu wszystkich meczów nasza drużyna zajęła I miejsce, otrzymując okazały puchar. Zawody wzorowo zostały przeprowadzone przez Animatora Sportu w Gorlicach Łukasza Brzezianskiego. Duże brawa dla naszych uczniów. Życzymy kolejnych sukcesów.

Natomiast w dniu 28.02.2012 r. dziewczęta z Gimnazjum w Lipinkach zostały vice – mistrzyniami powiatu w piłce ręcznej. W zawodach wystąpiło 6 drużyn. Nasz zespół w grupie zmierzył się z Uściem Gorlickim, remisując 3:3 i wygrał ze Strzeszynem 9:5, zajmując I miejsce w grupie. W finale nasz zespół nie sprostał Gimnazjum w Sękowej ulegając 4:9. Duże brawa należą się naszym dziewczętom za kolejny sukces w obecnym roku szkolnym.

Zespół wystąpił w składzie: Justyna Wędrychowicz, Paulina Bal, Sylwia Nabożna, Sylwia Opałka, Paulina Stachnik, Marlena Jurusik, Klaudia Wojtas, Gabriela Lang, Agnieszka Bubniak, Sylwia Mastaj, Anna Cieśla, Magdalena Bubniak i Justyna Szetela. Opiekunem zespołu był Przemysław Cygan.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • nie
  09
  Sie
  2020

  Lipinki: Tradycyjne nabożeństwo za zmarłych

  15:00Nowy cmentarz w Lipinkach
 • pt
  14
  Sie
  2020
  pon
  17
  Sie
  2020

  Wielki Odpust w Lipinkach

  Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach
 • sob
  10
  Paź
  2020
  nie
  11
  Paź
  2020

  IV Maraton na Orientację KIWON

  07:00Wójtowa

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK