Drużyna lekkoatletów SP Lipinki powalczy o medale w Gorlicach
W ubiegły piątek 10 maja w zabytkowym parku w Lipinkach uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowali w Mistrzostwach Gminy Lipinki w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III, otrzymali medale, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji dostali również pamiątkowe koszulki.
Medaliści w kategorii szkół podstawowych:
DZIEWCZĘTA:
60m
1. Julia Kosińska SP Lipinki – 9,2s
2. Weronika Wałęga SP Pagorzyna – 9,5
3. Martyna Rusyn SP Lipinki – 9,8
3. Agata Budziak SP Lipinki – 9,8
3. Oliwia Przybyłowicz SP Kryg – 9,8
skok w dal
1. Weronika Wałęga SP Pagorzyna – 3,42m
2. Julia Kosińska SP Lipinki – 3,40
2. Barbara Pyznar SP Pagorzyna – 3,40
piłeczka palantowa
1. Julia Kosińska SP Lipinki – 36m
2. Katarzyna Polaszek SP Lipinki – 29,5
3. Ewa Krupa SP Lipinki – 29
600m
1. Julia Kosińska SP Lipinki – 2.10,5
2. Oliwia Przybyłowicz SP Kryg – 2.13,5
3. Joanna Gawlak SP Lipinki – 2.13,9
drużynowo:
1. SP Lipinki – 751pkt.
2. SP Pagorzyna – 677pkt
CHŁOPCY:
60m
1. Patryk Frączek SP Lipinki – 9,1s
2. Kacper Sikora SP Lipinki – 9,3
3. Damian Wujcik SP Lipinki – 9,4
3. Filip Weron SP Lipinki – 9,4
skok w dal
1. Mateusz Krygowski SP Lipinki – 3,83m
2. Damian Wujcik SP Lipinki – 3,82
3. Patryk Frączek SP Lipinki – 3,80
piłeczka palantowa
1. Kamil Adamczyk SP Pagorzyna – 42,5m
2. Mateusz Krygowski SP Lipinki – 41,5
3. Kacper Mika SP Lipinki – 41
1000m
1. Patryk Frączek SP Lipinki – 3.41,9min
2. Kacper Sikora SP Lipinki – 3.44,6
3. Damian Wujcik SP Lipinki – 3.50,0
Drużynowo:
1. SP Lipinki 642pkt.
2. SP Pagorzyna 319
W zawodach wystartowali uczniowie trzech szkół : SP Lipinki, SP Pagorzyna i SP Kryg. Awans na zawody powiatowe, które odbędą się w najbliższy wtorek w Gorlicach 14.05.2013 uzyskały drużyny dziewcząt i chłopców z SP Lipinki.
Wyniki konkurencji w kategorii gimnazjum:
DZIEWCZĘTA:
100m
1. Klaudia Wójcik Gim. Lipinki – 14,9
2. Ilona Maguda Gim. Wójtowa – 15,3
2. Joanna Karp Gim. Wójtowa – 15,3
skok w dal
1. Klaudia Wójcik Gim. Lipinki – 3,52
2. Marlena Szkaradek Gim. Lipinki – 3,51
3. Magdalena Bubniak Gim. Lipinki – 3,44
kula – 3kg
1. Oktawia Czech Gim. Lipinki – 7,89
2. Joanna Karp Gim. Wójtowa – 7,45
2. Anna Cieśla Gim. Lipinki – 7,45
600m
1. Magda Bubniak Gim. Lipinki – 1.57,3
2. Patrycja Papierniak Gim. Lipinki – 2.00,6
3. Ilona Maguda Gim. Wójtowa 2.08,6
CHŁOPCY:
100m
1. Krzysztof Kozioł Gim. Lipinki – 13,4
2. Jacek Halibożek Gim. Lipinki – 13,5
2. Tomasz Polaszek Gim. Lipinki – 13,5
2. Ryszard Bubniak Gim. Lipinki – 13,5
skok w dal
1. Tomasz Polaszek Gim. Lipinki – 4,47
2. Sebastian Śliwa Gim. Lipinki – 4,19
3. Szczepan Bubniak Gim. Lipinki – 4,06
kula – 5kg
1. Karol Cieśla Gim. Lipinki – 8,02
2. Ryszard Bubniak Gim. Lipinki – 7,65
3. Przemysław Dybaś Gim. Wójtowa – 7,54
1000m
1. Krzysztof Kozioł Gim. Lipinki – 3.53,0
2. Tomasz Polaszek Gim. Lipinki – 3.54,0
3. Sebastian Śliwa Gim. Lipinki – 3.57,0
Zawody prowadzili i sędziowali zawodnicy ULKS Lipinki.
Najnowsze komentarze