PHU ZiZ Zbigniew Sroka wycofuje się z przewozu osób na linii Pagorzyna-Gorlice
Firma przewozowa PHU ZiZ Zbigniew Sroka rezygnuje z przewozu osób na terenie Gminy Lipinki. Wniosek o przejęcie linii Pagorzyna – Gorlice złożyła firma „ASIA-ART” Joanna Mruk z Gorlic.
Zgodnie z wyjaśnieniami, jakie obie firmy przewozowe złożyły w Starostwie Gorlickim, działalność „ASIA-ART” Joanna Mruk ma stanowić kontynuację działalności firmy Zbigniewa Sroki. Ten przewoźnik informuje, że będzie systematycznie rezygnować z obsługi poszczególnych linii w miarę jak firma Joanny Mruk będzie uzyskiwać zezwolenia na obsługę tych linii.
Firma „ASIA-ART” proponuje z Pagorzyny do Gorlic 13 kursów od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) i 5 kursów sobotnich. Sześć z nich odbywać się będzie trasą przez Libuszę Ogniwo – Kryg Kliński – Kryg Dół – Kryg Kościół – Kryg Skrzyżowanie 993. Większość z busów dojedzie do przystanku Gorlice Michalusa Dom Kultury.
Przewozy osób obsługiwać w roku 2014 będzie także Firma NOWEX Józefa Nowaka. NOWEX proponuje przejazdy na linii Lipinki – Gorlice (przez Wójtową i Libuszę). Proponowany rozkłade jazdy na przyszły rok przewiduje 7 kursów, w tym 5 w soboty i 2 w niedzielę (oprócz wakacji). Autobusy NOWEX-u nie kursują w święta. Józef Nowak będzie obsługiwał linię Lipinki – Gorlice trzema pojazdami (26, 54 i 58 miejsc).
Ma ktoś może rozkład jazdy albo gdzie można go znaleźć? :D
a kiedy bedzie rozkład jazdy ?
autobusy pana sroki nadja sie do wozenia smieci w empolu
Bardzo dobrze i miło się jeździło z Panem Sroką a także pozostali kierowcy byli uprzejmi
Nowy właściciel to córka Pana Sroki, tak więc po staremu….
PROSIMY O KURS Z GORLIC DO LIPINEK PO GODZ. 19:00 (NP:19:15)
prosimy kurs z gorlic do lipinek od pn-pt po godz.19
A czy NOWEX będzie jechał z Rozdziela do centrum Lipinek, czy będzie jechał od razu z centrum Lipinek???
Czyli koniec ery Srokobusa :D
NIC się nie zmieni to jest TOTALNA PORAŻKA !!!!
przejazd z Gorlic do Lipinek zajmuję ok 1 godz co jest nie do pomyślenia żeby trasę 15 km tyle czasu jechac !!!!!
A drugą sprawą jest to że jedzie jeden autobus z Gorlic-Ogniwo później wraca z powrotem do Krygu i dopiero na Lipinki !!!! TO JUŻ JEST ŻAL I HU** BO INACZEJ NIE MOŻNA TEGO OKERŚLIC!!!!!
FIRMA chce ogarnąc 1 kursem kilka miejscowości !!!!!
a nie mówię już o tłoku jaki jest !!!!!
a jak osoby z okolic Ogniwa mają dojeżdżać do domu? czy to jest coś złego, że bus tam skręca? a po drugie przez 3 kursy autobus tam nie jedzie, wiec można poczekać i wsiąść w niego. bez spiny i troche zrozumienia dla innych ludzi..
zawsze możesz przesiaść sie na wlasny transport:)
o wlaśnie :)
Wkońcu, Sroka mnie irytuje spóźniając się często o 20-30 min .
Czyli wszystkie kursy zostaną takie same? Te z Bednarki też?
Tylko mam nadzieje że chociaż poranne kursy którymi jeżdżą uczniowie będą dojeżdżały na „górkę” (osiedle młodych) i tak codziennie musimy z niej schodzić, więc chociaż na nią pasowałby podwóz ;). Jeśli czyta to przyszła właścicielka lini to niech wie że uczniowie górki będą za to wdzięczni, a jest nas trochę ^^
Przecież o 7.20 i o 8.20 busy dojeżdżają na o.górne.
Ja przez 4 lata tam chodziłem na piechotę i jakoś dałem rady…Dzisiejsza młodzież wszędzie na miejsce trzeba zawieść…może niech bus zajeżdża na parking przed szkołę…
Zmienia się tylko nazwa ;)
dlaczego się tak zmienia?
czyli będą nowe busy czy dalej te same tylko pod inną nazwą ?:)
To będą te same rozlatujące i ciągle spóźniające się busy, tylko zmienia się nazwa firmy pod tymi samymi rządami.