Pieniądze na rozwój sportu w gminie Lipinki rozdzielone

| 12 lutego 2014 | 16 komentarzy | Odsłon: 1 373

Kwota 83 tysięcy złotych dotacji przeznaczona została w tym roku na rozwój sportu w gminie Lipinki. Wczoraj otrzymaliśmy informację o podziale tej sumy pomiędzy trzy kluby sportowe: LKS Wójtowa, ULKS Lipinki i LKS Nafta Kryg.

forsa2Po dokonaniu przez Komisję Konkursową formalnej i merytorycznej oceny zgłoszonych na konkurs ofert Wójt Gminy Lipinki wstępnie przydzielił poszczególnym klubom dotacje w następujących wysokościach:

 • Ludowy Klub Sportowy Wójtowa (piłka nożna) – 32 tys. zł
 • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Lipinki (lekkoatletyka i piłka ręczna) – 30 tys. zł
 • Ludowy Klub Sportowy Nafta Kryg (piłka nożna) – 21 tys. zł

Aby ostatecznie rozstrzygnąć konkurs na rozwój sportu w gminie Lipinki, kluby muszą do 14 lutego dostarczyć projekty ostateczne z uwzględnieniem przyznanych kwot. Jednocześnie Komisja Konkursowa odrzuciła ofertę Ogólnopolskiego Związku Sędziów Piłkarskich w Nowym Sączu na „Konkurs wiedzy o zasadach gry w piłkę nożną. Szkolenie z przepisów gry”. Oferta, zdaniem Komisji, nie zawierała żadnych propozycji zmierzających do działalności sportowej na terenie gminy Lipinki.

Gratulujemy klubom, które otrzymały dotacje i wierzymy, że przyczynią się one do dalszego rozwoju sportu na terenie naszej gminy, służąc przede wszystkim wychowaniu dzieci i młodzieży.

Tagi: , , , ,

Kategoria: Sport

Komentarze (16)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Mietek napisał(a):

  A co z tą bieżnią w wójtowej będzie czy nie??

 2. Latino napisał(a):

  Bieżnia w wójtowej się za bardzo nie przyda ponieważ kto tam będzie biegał chyba tylko piłkarze LKS Wójtowa od czasu do czasu i tyle, więcej nikt.

 3. pytajnik napisał(a):

  czemu Wójtowa dostała więcej niż Lipinki?

 4. Anonim napisał(a):

  A na stypendiach też Wójtowa więcej bo 11.000zł a Lipinki 5900zł, jak to jest ???

  • xyz napisał(a):

   Więcej dostali bo jest więcej osób do podziału , w Wójtowej jest 11 a w Lipinkach chyba 5 więc chyba jest to logiczne . A mówiąc że Wójtowa zawsze dostaje więcej to nie jest prawdą , w Lipinkach tez odnowiono centrum wsi tak jak w Wójtowej , Krygu . W Lipinkach powstało boisko koło szkoły , w Krygu boisko z sztuczną nawierzchnią , to teraz przebudowują w Wójtowej . W Lipinkach odnowiono dwór i park za grube miliony . I ktoś tu mówi o niesprawiedliwości a ta osoba jest pewnie z Lipinek ( nic nie mam do Lipinek tylko przedstawiam sytuację ) Poszkodowani mogą czuć się mieszkańcy Pagorzyny ,Rozdziela , Bednarki ale na pewno w niedługim czasie powstaną i tam inwestycje więc niema się co kłócić tylko cieszyć się ze w naszej gminie znajdują się pieniądze na takie inwestycje by uatrakcyjnić wizerunek całej gminy i poszczególnych wsi :)

 5. Anonim napisał(a):

  Łatwiej kupić wyborce mniej myślącego . . .

 6. anonim napisał(a):

  Wójtowa dostała najwięcej Bo jest odremontowany stadion aa W Lipinkach zawsze się coś robi Lipinki Też użytkują z Wójtowskiego Stadionu Bo Lipinki Nie posiadają

 7. Gal Anonim napisał(a):

  Lipinki sie boja przyjechac do Wojtowej biegc xDD powiedzmy szczerze Wojtowa powinna byc stolica powiatu nie oszukujmy sie :)

 8. LKS!!! napisał(a):

  A kto broni chlopaką z Lipinek biegac czy grac na stadionie w Wójtowej nikt treningi sa otwarte kazdy moze przyjsc nikt nikomu nie zabrania na trening juniorów czy seniorów zreszta znamy sie z chłopakami z Lipinek graja z nami niektórzy i jakos nikomu nic sie nie stało wiec nie nalezy odrazu wyolbrzymiac tematu jak to zauwazyłem robia niektórzy celowo

 9. Anonim napisał(a):

  chłopakOM

 10. LKS!!! napisał(a):

  do Anonim teraz patrzysz na ortografie czy na wypowiedz??

 11. Anonim napisał(a):

  Nie tylko piłkarze będą biegać bo ze szkoły tez chodzą biegać i ćwiczyć i ze osp wójtowa i by się przydała na zawody strażackie mdp i starszych ochotników

 12. hi hi napisał(a):

  A czemuż to na zawody powiatowe w piłkę nożną jeżdżą Lipinki a nie Wojtkowa? Skoro stadiony mają i kasy najwięcej ?

  • xyz napisał(a):

   tylko porównaj sobie szkoly w Wójtowej a w Lipinkach w lipinkach jest po kilka klas rówoległych w kazdej po 20 kilka osób a w Wójtowej w każdej klasie po kilkanaście osób . Więc w lipinkach nauczyciel moze wybrac najlepszych gracz a w Wójtowej bierze kogo się da na gminne zeby tylko była drużyna . chodziłem do Wójtowej i wiem jak ta stuacja wygląda :)

 13. LKS!!! napisał(a):

  gdzie na te zawody i kiedy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest