Wybierz Strona

Łukasz Bieniek: Podziękowania dla wyborców

Łukasz Bieniek: Podziękowania dla wyborców

Szanowni mieszkańcy Gminy Lipinki

Wszystkim wyborcom którzy oddali głos na kandydatów KWW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ GMINY serdecznie dziękujemy za tak wielkie poparcie wśród społeczności lokalnej.

Łukasz Bieniek

Łukasz Bieniek

Tworząc komitet nie sądziłem o tak wielkim sukcesie na naszej gminnej scenie politycznej, bo to co osiągnęliśmy w tegorocznych wyborach samorządowych jest dla nas sukcesem i zachętą do dalszej pracy na rzecz mieszkańców. Wprowadziliśmy do Rady Gminy 3 osoby tj. Krzysztof Kaczor – Rozdziele, Piotr Migacz – Kryg, Dariusz Żyrkowski – Kryg  i poprzez tych radnych, którzy zapewniam będą mieć swoje zdanie i nie są uwikłani w żadne układy, będziemy realizować  założenia, poprzez pełną i przejrzystą współpracę z mieszkańcami gminy.

Dziękuje serdecznie wszystkim którzy tworzyli wraz ze mną kampanie, wspomagali dobrym słowem oraz fachową pomocą, poświecili swój cenny czas nie zważając na koszty i trudności jakie nam stawiano podczas tych wyborów.

Ja jako Łukasz Bieniek mieszkaniec Lipinek dziękuję za tak wielkie poparcie, liczba 105 głosów która jest różnicą w wyborach na wójta jest liczbą bardzo niewielką, gdyby ludzie tak licznie rozrzuceni po całej Europie z powodu pracy, którą muszą wykonywać poza naszym krajem z racji utrzymania siebie i swoich rodzin mieli czas i możliwość głosowania, myślę że fakty byłyby inne, ponieważ miałem od nich wielkie wsparcie za pośrednictwem sms-ów, połączeń telefonicznych i korespondencji mailowej

Dziękuję wszystkim mieszkańcom w każdym wieku, od młodzieży po osoby starsze ponieważ większość tych ludzi serdecznie cenie i poważam i to właśnie dla nich tworze to wszystko, bo z tego miejsca zapewniam o dalszym działaniu na rzecz mieszkańców Gminy Lipinki. 1506 głosów (48,32%) poparcia, zwycięstwo w Lipinkach(125 głosów przewagi), Rozdzielu, Bednarce, osobiste zwycięstwo w Krygu gdzie różnica głosów była tak niewielka daje do myślenia, że należy mieć swoje zdanie, odwagę i szacunek oraz słuchać ludzi bo to oni są najważniejsi. Dziękuje za tak liczne poparcie w Wójtowej, Pagorzynie i Bednarskim.

Wybory w Gminie Lipinki ukazały mi wiele problemów z jakimi spotykają się mieszkańcy, niby tak proste i codzienne a jednocześnie trudno wykonalne przez władze Gminy.

„ŻYCZLIWOŚĆ” niektórych ludzi, piastujących  publiczne stanowiska w naszej gminie wobec mojej osoby, a także mojej rodziny była bardzo negatywna. Poprzez komentarze i nieprawdziwe wypowiedzi, kierowane właśnie we mnie, przekonałem się jak ludzie potrafią być dwulicowi i z kim można współpracować a na kogo należy szczególnie uważać. To co jest również mocno zauważalne to strach, poprzez który manipuluje się ludźmi na stanowiskach urzędowych, co prowadzi do niezdrowej atmosfery i przypominają się czasy dyktatury a nie demokracji.

Serdecznie podziękowania składam wszystkim wyborcom, i zapewniam raz jeszcze o dążeniu do celu jaki sobie wyznaczyłem, a jest nim dobro wszystkich mieszkańców Gminy Lipinki.

WSPÓLNIE O LEPSZE JUTRO

Z PODZIĘKOWANIEM I WYRAZAMI WIELKIEGO SZACUNKU
DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI GMINY LIPINKI

BIENIEK ŁUKASZ
WRAZ Z KWW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ GMINY

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

36 komentarzy

 1. Anonim

  Panie Łukaszu czy Pan wybiera się na pierwszą sesję nowej rady gminy ?

  Odpowiedz
  • !

   Pan Łukasz jak każdy zwykły mieszkaniec zarabia na chleb i jeśli w tym czasie musi pracować to nie jest jego obowiązkiem oglądać tę szopkę.

   Odpowiedz
 2. ..

  Nie rozumiem dlaczego to Łukasz B. ma być naszym wójtem , a nie np. J. Ślusarz, czy B. Czapka, K. Kozioł, K. Kosiba itd.a może jakaś kobieta?!!

  Odpowiedz
  • @@

   To jest chyba proste, dlaczego. Bo tylko Łukasz wystawił swoją kandydature…

   Odpowiedz
 3. B@@@K

  Łukasz gratuluję świetnego wyniku i również ubolewam, że to nie Ty wygrałeś, zgadzam sie z w/w opinią że u nadal obecnego wójta : „Życzliwego podejścia do człowieka – jak nie było tak nie będzie”.

  Odpowiedz
 4. XD

  YHY TO TYLKO POZORY. Na innych portalach huczy .

  Odpowiedz
  • do XD

   Jeśli huczy to coś z komputerem, pewnie siada ci któryś wentylator. Oddaj do serwisu bo szkoda takiego cacka.

   Odpowiedz
 5. XD

  Dziwny brak komentarzy.

  Odpowiedz
  • Piotr Popielarz

   Ja tam nie narzekam. Przynajmniej spokój :)

   Odpowiedz
 6. przemek

  niema sie co pier…… idziemy dalej łukasz pozdrawiam
  ciekawy jestem czy moj komentarz przejdzie cenzure pana P?

  Odpowiedz
  • Piotr Popielarz

   Zostałem panem P.? Popełniłem jakieś przestępstwo? Jestem o coś oskarżony?

   Odpowiedz
 7. rew

  Czas by teraz zrobić zaocznie mature i rozpocząć jakieś studium,chociaż wszyscy wiedzą że naukę pisania przyswaja się w szkole podstawowej

  Odpowiedz
  • wyborca

   popieram

   Odpowiedz
 8. lipinki

  Gratuluję wyniku Łukasz! Szkoda ze się nie uudało bo nadal będziemy oglądać ten sztuczny i fałszywy uśmiech i te oczy wołajace o rozum do niebios.
  A co do stylu pisowni czy wypowiedzi to się nie marte głupimi komentarzami ponieważ obecny pan R. każda swą wypowiedź czy artykuł przygotowuje i konsultuje z szeregiem ludzi jemu poddanych tak urzędników jak i nauczycieli.jeszcze raz gratuluję liczby glosoe

  Odpowiedz
 9. rodaczka

  Chłopaku podjałes walke z wiatrakami. Oby sie to nie odbilo na twojej rodzinie

  Odpowiedz
 10. Anonim

  Panie Łukaszu bardzo się cieszę że mogłem oddać swój mały głos na Pana. Wszystkim niedowiarkom udowodnił Pan że zwykły człowiek uzyska poparcie połowy głosujących.

  Oczywiście komentarza pod wójta podziękowaniem nie można dodać więc napiszę tutaj.

  Nic się w naszej Gminie nie zmieni przez najbliższe 4 lata. Ludzie dalej będą odsyłani z kwitkiem że się nie da zrobić. Pycha i zadufanie nadal będą królować.

  Życzliwego podejścia do człowieka – jak nie było tak nie będzie.

  Niepełnosprawne dzeci w Gminie dalej nie będą miały zrobione drogi do domu -po co przecież oni nie głosują- ale radni jak najbardziej nawet z oświetleniem.

  Pracy jak nie było tak nie będzie.

  Kanalizacji jak nie było tak nie będzie.

  Wody z wodociągów jak nie było tto nie będzie.

  Języka angielskiedo w szkole obowiązkowego -jak nie było tak nie będzie.

  Można by tak długo wymieniać ale to nic już nie zmieni. Podumowując Dziękuję za to że Pan chciał nam pomóc.

  Odpowiedz
 11. blacha

  Łukasz gratulacje a ci co cię opluwają to nikt inny tylko sługusy… samo blokowanie przez pana Rakoczego komentarzy swiadczy o arogancji i lekcewazeniu wszystkich wyborców choć zarządzający mógł nie wyrazić zgody na publikacje ale cóż w Lipinkach mamy internet NIEZALEŻNY

  Odpowiedz
 12. @

  Widzę, że Pan Bieniek zbuntował nie tylko całą gminę, ale przejął również…niezależny serwis…

  Odpowiedz
 13. witek

  Dobrze, że był kontrkandydat. Wynik bardzo doby dla p. Bieńka. Teraz spodziewam się, że przez najbliższe cztery lata p. Bieniek wykaże się aktywnością na rzecz dobra wspólnego gminy Lipinki. Wtedy, po takim zaangażowaniu, które wszyscy dostrzegą, za cztery lata p. Bieniek będzie Wójtem. Chyba, że to był słomiany zapał. Po czynach Go poznamy – jak mówi przysłowie. Wójt, że wygrał to dla mnie żadne zaskoczenie, zważywszy na rozdętą gminną biurokrację od Niego zależną – w pewnym stopniu. Ale z drugiej strony, gdyby wygrał p. Bieniek, cudów się nie spodziewałbym, bo budżet Gminy nie jest z gumy. Pozyskiwanie dofinansowań nie jest też takie proste i uwarunkowane budżetem Gminy. Należy też pamiętać, że „jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził”.

  Odpowiedz
 14. witek

  Widzę, że p. Piotr „uparcie” powiela swój błąd. Błąd polega na tym, że pod jednym podziękowaniem można zamieszczać komentarze a pod drugim nie. Każdemu czytającemu nasuwa się pytanie: dlaczego? Jakim sposobem i w jakimi argumentami p. Wójt „zachęcił” i skłonił p. Piotra do tak nierównego traktowania. Przecież nie mamy wątpliwości, że to p. Popielarz jest Właścicielem Portalu i to On dyktuje, przedstawia warunki Gościom. Nie mamy też wątpliwości (jako czytelnicy), że Obaj: Wójt i były Kandydat uszanowaliby równe zasady, bo są ludźmi uczciwymi a ich działania, postępowanie są w pełni transparentne. No chyba, że się mylę. To też możliwe.

  Odpowiedz
 15. gorliczanka

  Panie Łukaszu, gratuluję świetnego wyniku i odwagi. To, co Pan pisze w swoim podziękowaniu o „życzliwości”, zastraszaniu i czarnym PR, to niestety nasza rzeczywistość. Tak jest nie tylko w Pana gminie, ale w okolicznych również. Z demokracją niewiele ma to wspólnego, ale strach mieszkańców np. przed utratą pracy jest tak duży, że niewielu odważy się na zmiany.

  Dlatego proszę kontynuować swoje działania w interesie mieszkańców.

  Odpowiedz
 16. LIPINIAK

  GRATULACJE ŁUKASZ ,TAK NIEWIELE ZABRAKŁO.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA.

  Odpowiedz
 17. wyborca 1

  Łukasz bardzo dobrze napisałeś. Szkoda, że to nie Ty wygrałeś te wybory, ale miejmy nadzieję że za kolejne 4 lata uda się Tobie :) „życzliwa Lipinianka” ciekaw jestem ile Ty popełniasz błędów w swoich wypowiedziach czy to pisemnych, czy też ustnych. WW wypowiedź Łukasza nie trafia nigdzie dalej jak tylko na nasz portal e-lipinki. Przeglądnij sobie inne artykuły, i poczytaj komentarze i właśnie pod nimi zamieść tą swoją pożal się wypowiedź. Łukasz jest SZCZERY w tym co pisze, a takie artykuły czytają ludzie od 15 roku życia albo i mniej. Wzyscy którzy ukończyli 18 lat i mogli brać udział w wyborach również to czytają i może te proste słowa prędzej do nich dotrą.

  Odpowiedz
 18. JA

  DOBRZE POWIEDZIANE LUDZIE BALI SIĘ BO MIELI RÓŻNE RZECZY OBIECANE, ZRESZTĄ JAK TO BYWA PRZEKUPSTWO W NASZEJ GMINE TO RZECZ NORMALNA. jUŻ SIĘ WYDAWAŁO ŻE TO SIĘ ZMIENI ALE JEDNAK NADAL NIE.

  Odpowiedz
  • kama

   Mówicie o przekupstwach? To się lepiej zastanówcie. A może Bednarka głosowała za te pieczone dziki na tym grillu przedwyborczym organizowanym przez Pana Bieńka? Nie szukajcie, bo u każdego można coś znaleźć ;)

   Odpowiedz
 19. mieszkaniec Krygu

  Jakiego polonistę!!! jak będzie wójtem i będzie zarabiał tyle co obecny P. Rakoczy to na pewno stać go będzie na polonistę. A teraz jak chłopak musi ciężko tyrać na każdą złotówkę – nie mają znaczenia jakieś błędy stylistyczne. Zresztą posłuchajcie wypowiedzi Rakoczego – to on chyba miał pały z polskiego.Jakie on popełnia błędy stylistyczne – ile ludzi w głębi duszy się śmieje słuchając jego wypowiedzi, ale tak na prawdę nie ma odwagi tego publicznie powiedzieć. Po prostu szkoda słów…

  Odpowiedz
  • Anita

   Potwierdzam

   Odpowiedz
 20. kama

  Oj klasy to Panu brakuje i to sporo. Pana gra też jest nieczysta. Takiej polityce mówię zdecydowane NIE!

  Odpowiedz
 21. emma

  To jest właśnie polityka Pana Bieńka. Oczernianie po to żeby wybielić swoją postać. Nie jestem fanką takiej polityki. Jeśli chcesz coś zrobić to rób, mów o swoich zaletach i planach, a nie zgrywaj cały czas poszkodowanego i uciemiężonego. Od początku nawet plusy obecnego wójta były przeonaczane na negatywy. I nawet po wszystkim dalej ten sam typ działania czyli wyciąganie brudów. Dobrze, że już koniec, że po wyborach. Należy się już nam wyborcom trochę spokoju.

  Odpowiedz
 22. gosx

  Gratulacje dla obecego wojta ;)

  Odpowiedz
 23. wrummm

  Mocne ale prawdziwe. Gratulacje Łukasz!

  Odpowiedz
 24. życzliwa Lipinianka :)

  Przed opublikowaniem kolejnego tekstu zalecam konsultacje z polonistą, gdyż nieumiejętne posługiwanie się językiem ojczystym z pewnością nie jest pożądane na stanowisku urzędniczym.
  Powodzenia :)

  Odpowiedz
  • xyz

   Coś mi się wydaje że powyższy tekst nie był wypracowaniem do oceny tylko podziękowaniem. Nie ważne jak ale chodziło o gest.
   A dziwi mnie tylko jedno .. Polonista dodaje te wszystkie teksty.
   Gratulacje dla obu kandydatów.

   Odpowiedz
   • życzliwa Lipinianka :)

    Oczywiście, wypracowanie to nie jest i nie podlega ono ocenie. Gest, owszem, jak najbardziej godzien pochwały, ale ze stwierdzeniem „nie ważne jak” nie mogę się zgodzić. „Nie ważne jak” dziękować może dziecko, wtedy rzeczywiście liczy się wyłącznie gest. Od kandydata na stanowisko urzędnicze wymaga się jednak pewnych kompetencji, spośród których umiejętne posługiwanie się językiem jest nader istotne.

    Odpowiedz
    • tracker

     Nie jestem polonistą,i często robię błędy nawet ortograficzne,ale dla mnie ważniejsza jest treść od formy.Można pisać w pięknej formie poprawnie dla polonistów ale takie bzdury w które nawet przedszkolak nie uwierzy.

     Odpowiedz
 25. ;)

  Gratulacje z wyniku!! trzymaj tak dalej.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • pt
  14
  Sie
  2020
  pon
  17
  Sie
  2020

  Wielki Odpust w Lipinkach

  Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach
 • sob
  10
  Paź
  2020
  nie
  11
  Paź
  2020

  IV Maraton na Orientację KIWON

  07:00Wójtowa

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK