Wybierz Strona

Hokejowe wyniki naszych drużyn piłkarskich w ostatniej kolejce A klasy

Hokejowe wyniki naszych drużyn piłkarskich w ostatniej kolejce A klasy

W sobotę zakończyły się rozgrywki piłki nożnej w nowosądecko-gorlickiej A klasie. LKS Wójtowa zakończył sezon piłkarski na 6. pozycji tabeli, natomiast Nafta Kryg zajęła ostatecznie 11. miejsce. Kibice obu reprezentujących gminę Lipinki drużyn zobaczyli aż… 26 bramek.

gol3Nafta Kryg podejmowała na własnym stadionie zamykającą tabelę Torcidę Smerekowiec i nie dała temu zespołowi żadnych szans, zwyciężając w iście hokejowym stylu 12:2. To dokładnie tyle bramek, ile do tej pory mieli na swoim koncie krygowiacy w dwunastu wcześniej stoczonych na wiosnę meczach. Widać, że piłkarze Nafty wzięli sobie do serca przedmeczowe spekulacje, zgodnie z którymi, w przypadku przegranej oraz zwycięstw Królovii Królowa Górna i Moszczanki Moszczenica, zespół z Krygu znalazłby się w strefie spadkowej.

Natomiast LKS Wójtowa wysoko przegrał w meczu wyjazdowym z LKS Uście Gorlickie. Tu również padł wynik dwucyfrowy – 2:10. Piłkarze z Wójtowej grali jednak o przysłowiową pietruszkę, ponieważ 6. miejsce w tabeli A klasy zagwarantowali sobie wcześniej i żaden sobotni rezultat nie mógł tego zmienić. To miejsce na pewno nie może satysfakcjonować, bo przypomnijmy, że jeszcze jesienią LKS Wójtowa był wiceliderem nowosądecko-gorlickiej klasy A, a sezonie 2013/2014 drużyna grała w lidze okręgowej.

Kolejne piłkarskie emocje po wakacyjnej przerwie. Nowy sezon zacznie się prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia. Gratulujemy sukcesów i życzymy wszystkim naszym piłkarzom, aby był lepszy niż ten, który się właśnie zakończył.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

5 komentarzy

 1. ?????????????

  CZY TE 70.000NIE LEPIEJ PRZEZNACZYC NA INNE POTRZEBY/NP ZAKUPIC FOTORADAR I SA TAKIE WPLYWY DO KASY ZE NIE JEDNA DRUZYNE UTRZYMA A JEZDZA W WOJTOWEJ I LIPINKACH TAKIE OSZOLOMY…A POLICJA MA W DUPIE STANAC PRZYNAJMNIEJ NA POBOCZU DLA PRZYCHAMOWANIA TYCH ZAWROYNYCH PREDKOSCI MOZE CHOCIAZ TO DALI BY RADE ZROBIC …A PODOBNO ZA WYPALANIE TRAW JEST 500PLN MANDATU A A TU CODZIENNIE ZADYMIONA GMINA SAMOWOLKA

  Odpowiedz
 2. żul

  W 2014 roku klub we Wójtowy dostał z gminy ok. 70 000zł to jeszcze mało? za to mogą dwie takie drużyny grać spokojnie. A kto płaci za kartki za kary?

  Odpowiedz
 3. Wójtowiok

  Pierdolenie.
  Zarząd lksu jaja sobie robi. Cały czas problemy stwarza chłopakom tym co chcą grać. teraz podobno całą kasę mają oddać do gminy, tak właśnie wygląda gra w tym Naszym klubie. Działacze są jak tylko są wyniki, jak jest źle to już kurwa problemy tworzą. Kpina z chłopaków i tyle, Większość i tak idzie grać do Biecza i dobrze robią. Szkoda słów na tą Naszą piłke.

  Odpowiedz
 4. dr. x

  Proponuje dać wieksze stypendia szczególnie emerytowanym piłkarzom…

  Odpowiedz
 5. żul

  Proszę przedstawić wyniki juniorów i trampkarzy to będzie obraz wójtowskiej piłki nożnej. Na co są wydawane pieniążki publiczne.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • wt
  31
  Gru
  2019

  Bal Sylwestrowy w Lipinkach

  Dom Strażaka w Lipinkach

  Organizuje Pyszotka Magda Kokoczka: SZCZEGÓŁY

 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  19
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

  Parafia w Wójtowej

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • wt
  28
  Kwi
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Pagorzyna

  Parafia w Pagorzynie

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Jan Wątroba

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK