XXIV Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Lipinki

| 10 czerwca 2016 | 0 Komentarzy | Odsłon: 651

Przelaje2016_05250 zawodników z całej gminy Lipinki starcie XXIV Biegów Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Lipinki. W rywalizacji uczestniczyli młodzi biegacze reprezentujący wszystkie szkoły z terenu naszej gminy.

Zawody tradycyjnie odbyły się w zabytkowym parku w Lipinkach. Choć organizatorzy obawiali się o pogodę, ta nie zawiodła, choć nie zabrakło przelotnych opadów deszczu. Organizatorzy: Gminne Centrum Kultury w Lipinkach, ULKS Lipinki, Szkoła Podstawowa w Lipinkach i Gimnazjum Lipinki.

XXIV Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Lipinki – WYNIKI:

Przedszkole – dziewczynki

1. Ewa Czeluśniak – Wójtowa
2. Izabela Wojtaszek – Lipinki
3. Julia Żródelska – Lipinki
4. Maja Pijanowska – Lipinki
5. Julia Trznadel – Wójtowa
6. Lena Woźniak – Wójtowa

Przedszkole – chłopcy

1. Patryk Kiełtyka – Wójtowa
2. Konrad Wojtaszek – Lipinki
3. Kamil Wenc – Lipinki
4. Adam Raba – Lipinki
5. Olaf Brach – Lipinki
6.  Filip Czapka – Wójtowa

Dziewczynki – 2009

1. Nikola Śliwa – Lipinki
2. Zofia Baranowska – Lipinki
3. Elwira Dyląg – Lipinki
4. Julia Dusza – Lipinki
5. Wiktoria Król – Kryg
6. Nikola Szurek – Kryg

Chłopcy  – 2009

1. Arkadiusz Roman – Kryg
2. Miron Trybek – Wójtowa
3. Mateusz Przybyłowicz – Lipinki
4. Filip Skałba – Pagorzyna
5. Filip Migacz – Kryg
6. Miłosz Kmiecik – Pagorzyna

Dziewczęta – 2008

1. Patrycja Nogawka – Kryg
2. Martyna Świątek – Lipinki
3. Katarzyna Kosińska – Wójtowa
4. Karolina Budziak – Lipinki
5. Izabela Nowak – Wójtowa
6. Aleksandra Knapik – Lipinki

Chłopcy  – 2008

1. Kacper Świerzowski – Lipinki
2. Szymon Pabis – Lipinki
3. Daniel Wójcik – Lipinki
4. Kamil Szura – Lipinki
5. Szymon Wojtaszek – Lipinki
6. Kacper Gogola – Wójtowa

Dziewczynki – 2007

1. Martyna Markowicz – Lipinki
2. Natalia Magusiak – Lipinki
3. Martyna Podgórska – Lipinki
4. Amelia Lizak – Lipinki
5. Amelia Przybyłowicz – Lipinki
6. Weronika Mituś – Lipinki

Chłopcy  – 2007

1. Kacper Krygowski – Wójtowa
2. Bartłomiej Kiełtyka – Wójtowa
3. Wojciech Dybaś – Lipinki
4. Konrad Lubaś – Pagorzyna
5. Ignacy Magnuszewski – Pagorzyna
6. OliwierRusyn – Kryg

Dziewczyny  2006-2005

1. Oliwia Zawlik – Wójtowa
2. Wiktoria Królikowska – Kryg
3. Melania Szczerba – Pagorzyna
4. Kornelia Kmiecik – Pagorzyna
5. Martyna Dobek – Wójtowa
6. Amanda Szurek – Wójtowa

Chłopcy  2006 – 2005

1. Przemysław Buś – Lipinki
2. Arkadiusz Juszczak – Kryg
3. Olaf Przybyłowicz – Lipinki
4. Łukasz Pabis – Lipinki
5. Dawid Dyląg – Lipinki
6. Sebastian Bielakiewicz – Wójtowa

Dziewczęta  2004 – 2003

1. Agnieszka Sikora – Lipinki
2. Jessica Śliwa – Lipinki
3. Paulina Kicilińska – Lipinki
4. Aleksandra Kosińska – Lipinki
5. Weronika Kudłaty – Kryg
6. Renata Jagoda – Kryg

Chłopcy  2004 – 2003

1. Łukasz Świątek – Lipinki
2. Szczepan Krygowski – Lipinki
3. Kamil Musiał – Lipinki
4. Marcin Nabożny – Kryg
5. Sławomir Świerzowski – Lipinki
6. Szymon Klimczak – Lipinki

Dziewczęta  2002 – 2000

1. Oktawia Przybyłowicz – Lipinki
2. Marzena Belczyk – Lipinki
3. Gabriela Jarek – Kryg
4. Agnieszka – Kryg
5. Karolina Biernacka – Kryg
6. Magdalena Przybyłowicz – Kryg

Chłopcy  2002 – 2000

1. Patryk Frączek – Lipinki
2. Stanisław Szkaradek – Lipinki
3. Wiktor Kuczaj – Lipinki
4. Eryk Szudy – Lipinki
5. Daniel Dybaś – Lipinki
6. Mateusz Mika – Lipinki

Klasyfikacja drużynowa  szkół podstawowych

1. SP Lipinki – 151 pkt.
2. SP Kryg – 77 pkt.
3. SP Wójtowa – 54 pkt.
4. SP Pagorzyna – 44 pkt.

Klasyfikacja drużynowa gimnazjów

1. Gimnazjum w Lipinkach – 109 pkt.
2. Gimnazjum w Krygu – 52 pkt.

Tagi: , , , , ,

Kategoria: Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest