Wybierz Strona

Kolejny Piknik Sportowy w Lipinkach. Aktualizacja i wyniki!

Kolejny Piknik Sportowy w Lipinkach. Aktualizacja i wyniki!

W piątek 30 września odbył się w Lipinkach kolejny Piknik Sportowy, czyli impreza sportowo-profilaktyczna organizowany przez miejscowy ULKS, gminna Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz SP Lipinki.

zawody_08W Pikniku Sportowym, którego pomysłodawcami i koordynatorami są nauczyciele wychowania fizycznego w SP Lipinki – Anna Wojna i Tomasz Świerzowski, wzięły udział dzieci i młodzież z gminy Lipinki oraz Libuszy. Szkoły podstawowe i gimnazja rywalizowały w konkurencjach: 60m, 100m, 60mppł, skok w dal, skok wzwyż i 600m. Zawody sędziowali trenerzy oraz zawodnicy ULKS Lipinki.

W zawodach szachowych udział wzięli uczniowie SP Lipinki, SP Wójtowa i Gimnazjum w Lipinkach – razem 16 zawodników – sędziowali Jakub Brzegowski i Krzysztof Kusiak. W ramach Pikniku Sportowego odbył się również Festiwal Wyścigów dla Krasnali, w którym uczestniczyli uczniowie z klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach. najmłodsi rywalizowali w kilku konkurencjach: bieg sprinterski, sprawnościowy tor przeszkód, bieg okrężny i bieg wytrzymałościowy.
W SP Lipinki odbyło się ponadto spotkanie na temat uzależnień z Panem Stanisławem Knapikiem – przedstawicielem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Lipinkach.

Komunikat z Zawodów w Lekkiej Atletyce – Piknik Sportowy 2016

60m IV i młodsze

9,35     Pola Witek 06             Kryg
9,58     Emilia Michalik 06     Lipinki
9,74     Natalia Gawlak 06      Kryg
9,75     Aleksandra Nowak     Wójtowa
10,09   Patrycja Cetnarowska 06 Lipinki
10,28   Kornelia Kmiecik        Pagorzyna
10,50   Małgorzata Baran 06 Lipinki
10,61   Wiktoria Jurusik 06    Lipinki
11,34   Oliwia Gucwa06         Kryg
11,41   Katarzyna Kosińska     Wójtowa
11,50   Patrycja Skałba           Pagorzyna
11,53   Weronika Nabożna 06 Lipinki

60m IV i młodsi

9,59     Arkadiusz Mleczak     Libusza
9,74     Jakub Trznadel           Wójtowa
9,85     Arkadiusz Dybaś 06    Lipinki
9,91     Kamil Polaszek 06      Lipinki
10,10   Jan Dybaś 6                Pagorzyna
10,12   Kamil Krygowski         Wójtowa
10,12   Bartłomiej Kiełtyka    Wójtowa
10,17   Mateusz Kulewicz       Wójtowa
10,23   Mateusz Polaszek 06  Lipinki
10,26   Łukasz Krawczyk 06    Lipinki
10,27   Ignacy Magnuszewski 06 Pagorzyna
10,57   Jakub Krygowski         Pagorzyna
10,84   Norbert Basista          Wójtowa
11,48   Kacper Godfryd 06     Pagorzyna
11,67   Dominik Patrzyk 06    Lipinki
11,67   Patryk Gawlak            06        Lipinki
11,70   Artur Oleszkowicz 06 Lipinki
11,90   Mateusz Dudra 06      Lipinki
12,38   Kacper Przybycień 06 Lipinki

60m V – VI

  • 8,77     Aleksandra Ptak 04    Libusza
  • 9,01     Oliwia Zawlik 04        Wójtowa
  • 9,13     Małgorzata Szychta 04 Libusza
  • 9,58     Weronika Kudłaty       Kryg
  • 9,70     Sabina Woźniak 04     Kryg
  • 9,77     Amanda Szurek          Wójtowa
  • 9,83     Magdalena Ludwin 05 Kryg
  • 9,83     Julia Bogdan 04          Libusza
  • 9,84     Wiktoria Królikowska 05 Kryg
  • 10,17   Agnieszka Motyka 04 Kryg
  • 10,32   Melania Szczerba       Pagorzyna
  • 10,38   Natalia Myśliwy 04    Kryg
  • 10,83   Natalia Danyło           Kryg
  • 10,90   Katarzyna Krygowska Pagorzyna
  • 10,94   Karolina Legdowicz    Pagorzyna
  • 10,95   Zuzanna Bigos                        Pagorzyna
  • 10,95   Gabriela Pawłowska   Wójtowa
  • 11,27   Monika Belczyk 04     Lipinki

 

60m V – VI

  • 8,50     Miłosz Staniszewski 04 Lipinki
  • 8,63     Marcin Gorzkowicz 04 Libusza
  • 8,70     Patryk Przybyłowicz 04 Lipinki
  • 8,72     Miłosz Pabis 04          Libusza
  • 8,98     Marcin Kapanowski    Libusza
  • 9,01     Mateusz Kozień 04     Lipinki
  • 9,10     Tomasz Ludwin 04      Kryg
  • 9,17     Sławomir Świerzowski 04 Lipinki
  • 9,29     Kamil Guzik 04           Lipinki
  • 9,30     Fabian Dyląg 04         Lipinki
  • 9,34     Szymon Gorzkowicz    Libusza
  • 9,45     Dawid Dyląg 05          Lipinki
  • 9,54     Mateusz Kiełtyka        Wójtowa
  • 9,57     Wiktor Przybyło          Kryg
  • 9,58     Przemysław Buś 05    Lipinki
  • 9,68     Kamil Zięba                Wójtowa
  • 9,72     Seweryn Drąg             Wójtowa
  • 9,76     Kamil Siry                   Kryg
  • 9,91     Tymoteusz Przybyło 04 Kryg
  • 9,91     Mateusz Bagnicki       Kryg
  • 9,93     Wojciech Knapik         Pagorzyna
  • 9,98     Marek Feciuch 05      Kryg
  • 10,16   Artur Bubniak 05        Lipinki
  • 10,20   Arkadiusz Juszczak 05  Kryg
  • 10,22   Sebastian Bielakiewicz Wójtowa
  • 10,26   Jarosław Kłapacz 04   Kryg
  • 10,32   Adrian Kleszyk 05       Kryg
  • 10,34   Adrian Czapka 05       Lipinki
  • 10,46   Olaf Przybyłowicz 05  Lipinki
  • 10,46   Patryk Kleszyk 04        Kryg
  • 11,03   Konstanty Magnuszewski Pagorzyna
  • 11,26   Światek Łukasz 04      Lipinki
  • 11,29   Damian Kozioł            04        Pagorzyna
  • 11,59   Hubert Zagórski 05    Kryg

100m dz I – III

  • 14,40   Agnieszka Sikora 03   Lipinki
  • 14,65   Weronika Wałęga      Lipinki
  • 15,22   Faustyna Czajka          Lipinki
  • 15,29   Oktawia Przybyłowicz 02Lipinki
  • 15,34   Katarzyna Pabis          Lipinki
  • 15,58   Oliwia Przybyłowicz   Lipinki
  • 15,59   Urszula Kokoczka        Lipinki
  • 15,79   Agnieszka Białoń        Lipinki
  • 15,81   Dominika Kokoczka    Lipinki
  • 16,01   Natalia Jurusik                       Lipinki
  • 16,03   Gabriela Jarek                        Kryg
  • 16,32   Karolina Biernacka     Kryg
  • 16,37   Klaudia Szurek                        Kryg

100m chł  I – III

  • 12,25   Patryk Frączek 01       Lipinki
  • 12,34   Wiktor Kuczaj 01        Lipinki
  • 12,82   Szymon Klimczak 03   Lipinki
  • 12,96   Paweł Świątkowski 02 Lipinki
  • 13,42   Krystian Rogala 02     Lipinki
  • 13,56   Łukasz Dusza 02         Lipinki
  • 13,70   Szymon Kosiba            Kryg
  • 13,90   Daniel Dybaś 01         Lipinki
  • 14,71   Dawid Budziak            Kryg
  • 15,42   Piotr Prokipczak 01    Kryg
  • 15,50   Wojciech Kucharczyk Kryg
  • 15,87   Dominik Ludwin         Kryg

 

60ppł IV i młodsze

  • 12,19   Emilia Michalik 06     Lipinki
  • 12,42   Pola Witek                  Kryg
  • 13,20   Patrycja Cetnarowska 06 Lipinki
  • 14,41   Małgorzata Baran 06 Lipinki
  • 14,64   Wiktoria Jurusik 06    Lipinki
  • 14,59   Kornelia Kmiecik 06   Pagorzyna
  • 15,00   Natalia Gawlak           Kryg
  • 17,80   Oliwia Gucwa             Kryg

60ppł IV i młodsi

  • 13,04   Jakub Krygowski         Pagorzyna
  • 13,19   Jan Dybaś 06              Pagorzyna
  • 13,40   Kamil Polaszek 06      Lipinki
  • 13,45   Mateusz Polaszek 06  Lipinki
  • 15,20   Arkadiusz Dybaś 06    Lipinki
  • 15,44   Artur Oleszkowicz 06 Lipinki
  • 17,89   Mateusz Dudra 06      Lipinki

 

60ppł V – VI

  • 12,76   Weronika Kudłaty       Kryg
  • 12,89   Sabina Woźniak 04     Kryg
  • 12,97   Melania Szczerba       Pagorzyna
  • 13,18   Natalia Myśliwy 04    Kryg
  • 13,40   Wiktoria Królikowska 05 Kryg

 

60ppł V – VI

  • 10,34   Miłosz Staniszewski 04 Lipinki
  • 10,85   Patryk Przybyłowicz 04 Lipinki
  • 11,34   Fabian Dyląg 04         Lipinki
  • 11,41   Łukasz Świątek 04      Lipinki
  • 11,77   Wiktor Przybyło 05     Kryg
  • 12,01   Przemysław Buś 05    Lipinki
  • 12,66   Dawid Dyląg 05          Lipinki
  • 13,07   Adrian Czapka 05       Lipinki
  • 13,13   Arkadiusz Juszczak 05 Kryg
  • 13,62   Adrian Kleszyk 05       Kryg
  • 14,28   Marek Feciuch 05      Kryg

 

60ppł I – III

  • 11,40   Agnieszka Sikora 03   Lipinki
  • 11,70   Jessica Śliwa 03          Lipinki
  • 12,40   Felicja Czajka 01        Lipinki
  • 12,70   Gabriela Jarek            Kryg
  • 13,75   Agnieszka Białoń        Kryg
  • 13,79   Klaudia Szurek

 

60ppł I – III

  • 9,10     Patryk Frączek 01       Lipinki
  • 10,60   Wiktor Kuczaj 01        Lipinki
  • 10,68   Eryk Szudy 01             Lipinki
  • 10,80   Mateusz Krygowski 01 Lipinki
  • 11,87   Gabriel Bubniak 01    Lipinki
  • 11,87   Daniel Dybaś 01         Lipinki

600m IV i młodsze

  • 2.18     Emilia Michalik 06     Lipinki
  • 2.25     Patrycja Cetnarowska 06 Lipinki
  • 2.28     Natalia Świątkowska 06 Lipinki
  • 2.32     Wiktoria Jurusik 06    Lipinki
  • 2.45     Weronika Nabożna 06 Lipinki
  • 2.50     Małgorzata Baran 06 Lipinki

 

600m IV i młodsi

  • 2.23     Kamil Polaszek 06      Lipinki
  • 2.29     Bartek Kiełtyka           Wójtowa
  • 2.36     Patryk Gawlak 06       Lipinki
  • 2.39     Mateusz Polaszek 06  Lipinki

 

600m V – VI

  • 2.25     Oliwia Zawlik             Wójtowa
  • 2.35     Amanda Szurek          Wójtowa
  • 2.46     Wiktoria Królikowska Kryg
  • 2.48     Monika Belczyk          Lipinki

 

600m V – VI

  • 1.53     Sławomir Świerzowski 04 Lipinki
  • 1.56     Łukasz Świątek 04      Lipinki
  • 1.59     Marcin Gorzkowicz 04 Libusza
  • 2.01     Kamil Guzik 04           Lipinki
  • 2.03     Mateusz Kozień 04     Lipinki
  • 2.10     Marcin Kapanowski    Libusza
  • 2.11     Dawid Dyląg 05          Lipinki
  • 2.14     Olaf Przybyłowicz 05  Lipinki
  • 2.15     Artur Bubniak 05        Lipinki
  • 2.16     Arkadiusz Juszczak 04 Wójtowa
  • 2.20     Kamil Zięba 04           Wójtowa
  • 2.20     Mateusz Kiełtyka        Wójtowa
  • 2.21     Sebastian Bielakiewicz Wójtowa

 

600m I – III

  • 2.02     Agnieszka Sikora 03   Lipinki
  • 2.04     Jessica Śliwa 03          Lipinki
  • 2.06     Oktawia Przybyłowicz 02 Lipinki
  • 2.10     Marzena Belczyk 02   Lipinki
  • 2.20     Marlena Belczyk 03   Lipinki

 

600m I – III

  • 1.46     Stanisław Szkaradek 01 Lipinki
  • 1.47     Wiktor Kuczaj 01        Lipinki
  • 1.48     Szymon Klimczak 03   Lipinki
  • 2.06     Dawid Budziak 03       Lipinki
  • 2.17     Jakub Krupa 03           Lipinki

 

W dal IV i młodsze

  • 390      Emilia Michalik 06     Lipinki
  • 366      Pola Witek                  Kryg
  • 333      Kornelia Kmiecik        Pagorzyna
  • 325      Małgorzata Baran 06 Lipinki
  • 305      Natalia Świątkowska06 Lipinki
  • 305      Aleksandra Nowak     Wójtowa
  • 285      Natalia Gawlak           Kryg
  • 282      Wiktoria Jurusik 06    Lipinki
  • 280      Oliwia Gucwa             Kryg
  • 277      Katarzyna Kosińska 06 Wójtowa
  • 238      Patrycja Skałba           Pagorzyna
  • 215      Weronika Nabożna 06 Lipinki

 

W dal IV i młodsi

  • 365      Łukasz Krawczyk 06    Lipinki
  • 357      Kamil Polaszek 06      Lipinki
  • 343      Jakub Krygowski 06    Pagorzyna
  • 330      Kacper Krygowski       Wójtowa
  • 327      Mateusz Polaszek 06  Lipinki
  • 308      Mateusz Dudra 06      Lipinki
  • 304      Jan Dybaś                   Pagorzyna
  • 296      Ignacy Magnuszewski Pagorzyna
  • 294      Arkadiusz Mleczak     Libusza
  • 293      Bartłomiej Kiełtyka    Wójtowa
  • 292      Kacper Godfryd          Pagorzyna
  • 290      Norbert Basista          Libusza
  • 268      Mateusz Kulewicz       Libusza
  • 265      Kacper Przybycień 06 Lipinki
  • 243      Artur Oleszkowicz 06 Lipinki

 

W dal V – VI

  • 435      Aleksandra Ptak 04    Libusza
  • 390      Małgorzata Szychta04 Libusza
  • 383      Oliwia Zawlik             Wójtowa
  • 364      Amanda Szurek          Wójtowa
  • 358      Julia Bogdan               Libusza
  • 356      Wiktoria Królikowska Kryg
  • 348      Magdalena Ludwin    Kryg
  • 330      Melania Szczerba       Pagorzyna
  • 326      Katarzyna Krygowska Pagorzyna
  • 320      Monika Belczyk 04     Lipinki
  • 318      Zuzanna Bigos                        Pagorzyna
  • 298      Karolina Legdowicz    Pagorzyna

 

W dal V – VI

  • 453      Miłosz Staniszewski 04 Lipinki
  • 435      Miłosz Pabis 04          Libusza
  • 432      Przemysław Buś 05    Lipinki
  • 415      Patryk Przybyłowicz 04 Lipinki
  • 410      Marcin Gorzkowicz 04 Libusza
  • 400      Marcin Kapanowski    Libusza
  • 394      Sławomir Świerzowski 04 Lipinki
  • 376      Mateusz Kozień 04     Lipinki
  • 365      Wojciech Knapik 05    Pagorzyna
  • 336      Mateusz Kiełtyka        Wójtowa
  • 324      Seweryn Drąg 04        Libusza
  • 318      Szymon Gorzkowicz    Libusza
  • 316      Damian Kozioł 04       Pagorzyna
  • 300      Łukasz Świątek 04      Lipinki

 

W dal I – III

  • 390      Weronika Wałęga 01 Lipinki
  • 368      Agnieszka Sikora 03   Lipinki
  • 354      Dominika Kokoczka 01 Lipinki
  • 348      Urszula Kokoczka 01   Lipinki
  • 341      Oliwia Przybyłowicz 01 Lipinki
  • 337      Gabriela Jarek            Kryg
  • 325      Katarzyna Pabis 03     Lipinki
  • 319      Natalia Jurusik 02       Lipinki
  • 318      Klaudia Szurek                        Kryg
  • 316      Karolina Biernacka     Kryg
  • 313      Agnieszka Białoń        Kryg

 

W dal  I – III

  • 504      Wiktor Kuczaj 01        Lipinki
  • 483      Paweł Świątkowski 02 Lipinki
  • 460      Krystian Rogala 02     Lipinki
  • 458      Daniel Dybaś 01         Lipinki
  • 420      Łukasz Dusza 02         Lipinki
  • 402      Wojciech Kucharczyk 02 Kryg
  • 356      Piotr Prokipczak 01    Kryg
  • 330      Szymon Kosiba            Kryg
  • 308      Dominik Ludwin         Kryg

 

Wzwyż  IV i młodsze

  • 110      Patrycja Cetnarowska 06 Lipinki
  • 105      Kornelia Kmiecik 06   Pagorzyna
  • Bw       Patrycja Skałba 06      Pagorzyna

Wzwyż IV i młodsi

  • 110      Łukasz Krawczyk 06    Lipinki
  • 100      Mateusz Polaszek 06  Lipinki
  • 100      Kamil Polaszek 06      Lipinki

 

Wzwyż V – VI

  • 110      Aleksandra Ptak 04    Libusza
  • 110      Małgorzata Szychta 04 Libusza
  • 105      Melania Szczerba 04  Pagorzyna

Wzwyż V – VI

  • 135      Miłosz Staniszewski 04 Lipinki
  • 130      Kamil Guzik 04           Lipinki
  • 125      Patryk Przybyłowicz 04 Lipinki
  • 125      Łukasz Światek 04      Lipinki
  • 120      Przemysław Buś 05    Lipinki
  • 115      Mateusz Bodak 04      Lipinki
  • 110      Dawid Dyląg 05          Lipinki

 

Wzwyż   I – III

  • 130      Agnieszka Sikora 03   Lipinki
  • 115      Marlena Belczyk 03   Lipinki
  • 110      Jessica Śliwa 03          Lipinki

 

Wzwyż   I – III

  • 150      Gabriel Bubniak 01    Lipinki
  • 145      Patryk Frączek 01       Lipinki
  • 145      Kamil Musiał 03         Lipinki
  • 145      Michał Knapik 01       Lipinki
  • 140      Piotr Prokipczak 01    Kryg
  • 140      Eryk Szudy 01             Lipinki
  • 130      Wojciech Kucharczyk Kryg

 

Komunikat z zawodów Szachy dla Wszystkich rozegranych podczas PIKNIKU SPORTOWEGO – 2016
  • 1.  Kacper Świerzowski                 6.0
  • 2. Olaf Przybyłowicz                      4.5
  • 3. Jakub Krupa                                 4.0
  • 4. Patryk Oleszkowicz                   4.0
  • 5. Ernest Popielarz                         4.0
  • 6. Bodak Mateusz                           4.0
  • 7. Weron Nikodem                        4.0
  • 8. Grzyb Dominik                            3.5
  • 9. Bartosz Budziak                          3.0
  • 10. Agnieszka Bodak                      3.0
  • 11. Filip Mika                                      3.0
  • 12. Trybek Miron                            3.0
  • 13. Mosoń Norbert                        2.0
  • 14. Katarzyna Knapik                     1.0
  • 15. Maciej Czechowicz                  0.0
  • 16. Piotr Polaszek                           0.0

 

Kategorie wiekowe:

Kl. I – III

  • 1. Kacper Świerzowski  SP Lipinki
  • 2. Dominik Grzyb             SP Wójtowa
  • 3. Bartosz Budziak           SP Lipinki

 

Kl. IV – VI

  • 1. Olaf Przybyłowicz       SP Lipinki
  • 2. Patryk Oleszkowicz    SP Lipinki
  • 3. Mateusz Bodak           SP Lipinki

 

Gimnazjum

  • 1. Jakub Krupa                  Gim. Lipinki
  • 2. Ernest Popielarz          Gim. Lipinki
  • 3. Nikodem Weron         Gim. Lipinki

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

  • wt
    21
    Sty
    2020
    nie
    26
    Sty
    2020

    Zimowisko KSM

    Ośrodek Rekolekcyjny w Lipinkach

    Zapisy na: www.ksm.rzeszow.pl

  • śr
    22
    Sty
    2020

    Zbiórka odpadów niesegregow.

    06:00Gmina Lipinki
  • wt
    25
    Lut
    2020

    Wizytacja biskupa w parafii Kryg

    Parafia Kryg

    Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

  • nie
    08
    Mar
    2020

    Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

    Parafia w Lipinkach

    Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

  • nie
    19
    Kwi
    2020

    Wizytacja biskupa w parafii Wójtowa

    Parafia w Wójtowej

    Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

  • wt
    28
    Kwi
    2020

    Wizytacja biskupa w parafii Pagorzyna

    Parafia w Pagorzynie

    Parafię wizytował będzie Ks. Bp Jan Wątroba

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK