Wybierz Strona

Krwiodawcy Klubu HDK PCK Lipinki odebrali odznaki Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi

Krwiodawcy Klubu HDK PCK Lipinki odebrali odznaki Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi

W czwartek, 24 listopada 2016 roku, w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach odbyło się zorganizowane przez Burmistrza Miasta Gorlice spotkanie z krwiodawcami, w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa.

imgp9127W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście,władze samorządowe, przedstawiciele organizacji wojewódzkiej i powiatowej PCK,pracownicy gorlickiej stacji krwiodawstwa a także sami beneficjenci tego święta, Honorowi Dawcy Krwi z klubów HDK Powiatu Gorlickiego.

Miłym prezentem dla krwiodawców był występ muzyczny młodzieży ze szkoły muzycznej w Gorlicach. Krwiodawcy za swoją działalność otrzymali wiele życzeń i podziękowań od władz samorządowych i przedstawicieli PCK. Wiele osób odebrało odznaki Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi i wyróżnienia za aktywna pracę na rzecz krwiodawstwa, jego propagowanie i organizowanie.

imgp9141Wśród wyróżnionych znaleźli się też przedstawiciele Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Lipinkach: Jan ŚlusarzMateusz Ślusarz otrzymali Odznaki ZHDK II stopnia, zaś Karolina BubniakSebastian Nowak Odznaki ZHDK III stopnia. Są to wyróżnienia nadawane w ścisłym powiązaniu z ilością oddanej krwi.

Nasz klubowy kolega Piotr Popielarz, który w Klubie HDK PCK w Lipinkach pełni funkcje wiceprezesa, opiekuje się też młodymi krwiodawcami w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kromera w Gorlicach. Za tę aktywność i propagowanie krwiodawstwa odebrał w trakcie spotkania list gratulacyjny z rąk Starosty Powiatu Gorlickiego Pana Karola Górskiego. Swoje wyróżnienia na tym spotkaniu mieli odebrać inni członkowie naszego klubu: Michał JANEK, Tomasz KNAPIKPaweł PIRÓG, lecz z przyczyn niezależnych nie mogli na nie przybyć. Spotkanie zakończono przy wspólnym stole z przekąskami, przygotowanym przez restaurację RATUSZOWA.

imgp9154Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa wszystkim krwiodawcom naszego klubu w imieniu jego zarządu składamy serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności, tak potrzebnych przy oddawaniu krwi, mnóstwa satysfakcji z tej wspaniałej działalności a na co dzień szczęścia. Za dotychczasowe oddawanie krwi dziękujemy i zapraszamy do kontynuacji.

Najbliższa wspólna akcja krwiodawstwa naszego klubu odbędzie się 4 grudnia, szczegóły podane będą w osobnym komunikacie. Wówczas, w miarę możliwości wręczone zostaną pozostałe wyróżnienia w tym również klubowe. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

W imieniu Zarządu Klubu
HDK PCK w Lipinkach
Jan Ślusarz

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • sob
  16
  Lis
  2019
  nie
  17
  Lis
  2019

  Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki

  09:00SP w Lipinkach

  Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 • nie
  17
  Lis
  2019

  Półfinał Pucharu Polski: Nafta Kryg - Glinik Gorlice

  11:30Stadion w Krygu
 • nie
  17
  Lis
  2019

  Akcja Oddawania Krwi w Moszczenicy

  8:30 - 13.30Salki przy kościele w Moszczenicy

  Zapraszamy krwiodawców z Lipinek!

 • sob
  23
  Lis
  2019

  Zabawa Andrzejkowa w Wójtowej

  18:00Dom Wiejski w Wójtowej

  Organizator Rada Rodziców SP Wójtowa: SZCZEGÓŁY

 • sob
  30
  Lis
  2019

  Andrzejki KSM w Lipinkach

  18:00Dom Ludowy w Wójtowej

  Wszystkie informacje znajdziesz TUTAJ!

 • wt
  31
  Gru
  2019

  Bal Sylwestrowy w Lipinkach

  Dom Strażaka w Lipinkach

  Organizuje Pyszotka Magda Kokoczka: SZCZEGÓŁY

 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK