Mikołajkowa akcja krwiodawstwa w Lipinkach

| 2 grudnia 2017 | 0 Komentarzy | Odsłon: 396

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Lipinkach wspólnie z Oddziałem Terenowym RCKiK w Gorlicach organizuje dla wszystkich chętnych w dniu 3 grudnia  2017 (niedziela) w godz. 9.00 – 12.30 akcję honorowego oddawania krwi. Pobieranie krwi prowadzone będzie w pomieszczeniach świetlicy zabytkowego dworu w Lipinkach.

Przypominamy, że każdy potencjalny krwiodawca powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego, niskokalorycznego posiłku oraz spożyciu około 1,5 litra płynów w ciągu dnia poprzedzającego oddanie krwi, nie może też spożywać alkoholu w okresie krótszym niż 24 godziny przed oddaniem krwi. Każdy oddający krew musi mieć przy sobie dowód osobisty.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod następującymi numerami telefonów, wystarczy sms:

Artur JANEK: tel. 512282107
Piotr POPIELARZ: tel. 600605588; email: popielarz@elipinki.pl
Jan ŚLUSARZ: tel. 605173 398; email: jans4@poczta.onet.pl

Jest to ostatnia już w tym roku wspólna akcja krwiodawstwa w Lipinkach, w tle obecnej zbiórki krwi mamy takie wydarzenia jak Mikołajki i rocznica utworzenia klubu przypadająca na 5 grudnia, więc tym bardziej zapraszamy krwiodawców do udziału i zakończenia roku przysłowiową kropelką krwi. Podzielenie się cząstką siebie w ramach prezentu mikołajowego to wspaniały dar, a rocznica utworzenia klubu jest dobrą okazją do podkreślenia naszej wspólnoty dla idei krwiodawstwa.

Tak jak i w ubiegłym roku każdy uczestnik akcji otrzyma kalendarz naszego klubu na rok 2018 z zaznaczonymi terminami akcji krwiodawstwa klubu. W przyszłym roku system organizacji akcji będzie zmieniony, ale o tym poinformujemy przy podsumowaniu niedzielnego krwiodawstwa.

Serdecznie zapraszamy

W imieniu zarządu
Klubu HDK PCK w Lipinkach
Jan Ślusarz 

Tagi: ,

Kategoria: Komunikaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest