Adam Szwajcowski z Wójtowej w programie „Jeden z dziesięciu”!

| 28 lutego 2018 | 4 komentarze | Odsłon: 3 352

W najbliższy poniedziałek 5 marca będziemy mieli okazję oglądać występującego w programie „Jeden z dziesięciu” Adama Szwajcowskiego z Wójtowej. Zapowiada się naprawdę pasjonujący odcinek.

Adam Szwajcowski jako uczestnik I Maratonu na Orientację „Kiwon” (IX 2017) wraz ze skromną osobą autora tekstu :)

Nasz reprezentant w popularnym teleturnieju, który od 1994 roku niezmiennie cieszy się sympatią widzów, na co dzień studiuje inżynierię akustyczną na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Gorąco zachęcamy, aby w poniedziałek o godz. 18.55 zasiąść przed telewizorami, włączyć TVP1 i kibicować Adamowi. Jak zakończy się ten odcinek? Tego zdradzić nie możemy, ale zapewniamy, że warto go obejrzeć.

Tagi: , , , ,

Kategoria: Wydarzenia

Komentarze (4)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Telewidz napisał(a):

  Swego czasu w tym popularnym teleturnieju, brał udział chłopak z Bednarskiego też w końcu teren naszej gminy, i nie przypominam sobie żeby aż tak lokalne media to popularyzowały. Mimo wszystko w poniedziałek będę trzymać kciuki, bo Polska po raz kolejny usłyszy o naszej gminie.

  • Tadzio Sznuk napisał(a):

   Najwyraźniej nie każdemu zależy na sławie. A wspomniany wyżej chłopak to Krzysztof Witek z Bednarskiego, emisja była dość dawno bo w 2014 roku, wówczas studiował już w Rzeszowie, jednak absolwentem gorlickiego Kromera też jest. Co nie zmienia faktu że Gmina Lipinki inteligentną młodzież posiada ;)

 2. zz napisał(a):

  I co w tym takiego wielkiego, że chłopak z Wójtowej pokaże się w tv??? Pewnie cała Wójtowa, zamiast zając się codzienną robotą, będzie siedzieć przez telewizorami i patrzyć na TVP. Gorzej jak chłopak odpadnie po 1 rundzie.

 3. Znajomy napisał(a):

  Panie Piotrze proszę zmienić nazwę miejscowości z Wójtowej na Gorlice bo tak się ten pan przedstawił w programie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest