Wybierz Strona

Park w Lipinkach priorytetem policji

Park w Lipinkach priorytetem policji

Znamy kolejne priorytety działań policji na terenie gminy Lipinki. Tym razem częstszych patroli powinniśmy spodziewać się w lipińskim parku oraz w rejonie znajdującego się nieopodal sklepu spożywczego „Delikatesy  Centrum”.

Park w Lipinkach wykorzystywany jest m.in. przez biegaczy

Działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszej gminy prowadzi Komisariat Policji w Bieczu. Ich celem jest wyeliminowania negatywnych zachowań. Za realizację tego zadania odpowiedzialny jest dzielnicowy mł. asp. Artur Alibożek. Wzmożonych kontroli spodziewać się możemy przynajmniej do 31 stycznia 2019 roku.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu pisaliśmy o zagrożeniach bezpieczeństwa wskazywanych przez mieszkańców naszej gminy przy użyciu aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (11 zagrożeń bezpieczeństwa na terenie gminy Lipinki). Najprawdopodobniej właśnie z tymi zgłoszeniami ma związek decyzja Komisariatu Policji w Bieczu o objęciu centrum Lipinek ściślejszą opieką.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • pt
  14
  Sie
  2020
  pon
  17
  Sie
  2020

  Wielki Odpust w Lipinkach

  Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach
 • sob
  10
  Paź
  2020
  nie
  11
  Paź
  2020

  IV Maraton na Orientację KIWON

  07:00Wójtowa

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK