Wybierz Strona

Park w Lipinkach priorytetem policji

Park w Lipinkach priorytetem policji

Znamy kolejne priorytety działań policji na terenie gminy Lipinki. Tym razem częstszych patroli powinniśmy spodziewać się w lipińskim parku oraz w rejonie znajdującego się nieopodal sklepu spożywczego „Delikatesy  Centrum”.

Park w Lipinkach wykorzystywany jest m.in. przez biegaczy

Działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszej gminy prowadzi Komisariat Policji w Bieczu. Ich celem jest wyeliminowania negatywnych zachowań. Za realizację tego zadania odpowiedzialny jest dzielnicowy mł. asp. Artur Alibożek. Wzmożonych kontroli spodziewać się możemy przynajmniej do 31 stycznia 2019 roku.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu pisaliśmy o zagrożeniach bezpieczeństwa wskazywanych przez mieszkańców naszej gminy przy użyciu aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (11 zagrożeń bezpieczeństwa na terenie gminy Lipinki). Najprawdopodobniej właśnie z tymi zgłoszeniami ma związek decyzja Komisariatu Policji w Bieczu o objęciu centrum Lipinek ściślejszą opieką.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • pt
  22
  Lis
  2019

  Msza z występem chóru parafialnego z Lipinek z okazji Świętej Cecylii

  17:00Kościół parafialny w Lipinkach

  Chór Cantate Domino pod dyrekcją p. Roberta Kościółka

 • sob
  23
  Lis
  2019

  Zabawa Andrzejkowa w Wójtowej

  18:00Dom Wiejski w Wójtowej

  Organizator Rada Rodziców SP Wójtowa: SZCZEGÓŁY

 • sob
  30
  Lis
  2019

  Andrzejki KSM w Lipinkach

  18:00Dom Ludowy w Wójtowej

  Wszystkie informacje znajdziesz TUTAJ!

 • wt
  31
  Gru
  2019

  Bal Sylwestrowy w Lipinkach

  Dom Strażaka w Lipinkach

  Organizuje Pyszotka Magda Kokoczka: SZCZEGÓŁY

 • wt
  25
  Lut
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Kryg

  Parafia Kryg

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

 • nie
  08
  Mar
  2020

  Wizytacja biskupa w parafii Lipinki

  Parafia w Lipinkach

  Parafię wizytował będzie Ks. Bp Edward Białogłowski

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

FACEBOOK