Brąz piłkarek ręcznych z Lipinek!

| 28 marca 2019 | 0 Komentarzy | Odsłon: 347

W dniu 19 marca w Bieczu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach, zajmując wysokie 3 miejsce. W turnieju zagrało 7 szkół.

Nasza drużyny wygrała w grupie ze Szkołą Podstawową w Ropie i przegrała z późniejszym zwycięzcą Szkołą Podstawową w Wilczyskach, zajmując drugie miejsce w grupie. W meczu o 3 miejsce w turnieju pokonujemy drużynę ze Szkoły Podstawowej w Bieczu.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Agnieszka Sikora, Jessica Śliwa, Aleksandra Kuczaj, Weronika Trybus, Monika Belczyk, Weronika Szeredy, Aleksandra Kosińska, Kinga Majchrycz, Marlena Belczyk, Katarzyna Pabis, Wiktoria Kowal i Urszula Belczyk.

Opiekunem zespołu był Przemysław Cygan.

Tagi: , , ,

Kategoria: Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest