Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT. Radni przyjęli deklarację

| 27 kwietnia 2019 | 22 komentarze | Odsłon: 930

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Lipinki, która odbyła się 12 kwietnia 2019 roku, radni przyjęli deklarację o nazwie „Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT”. Projekt stosownej uchwały odczytał Bogdan Czeluśniak – Przewodniczący Rady Gminy Lipinki.

„W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Gminy Lipinki podejmuje deklarację  «Gmina Lipinki wolna od ideologii LBGT». Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej!” – głosi stanowisko przyjęte przez radnych naszej gminy „w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową”.

Lipińscy samorządowcy deklarują miedzy innymi, że zrobią wszystko, aby ,”do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)”. Podkreślają, że będą chronić uczniów, „dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości”.

W przyjętym stanowisku czytamy również: „Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!” oraz „Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (słusznie zwanej niekiedy po prostu homopropagandą) w wybranych zawodach. Będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów”.

Za przyjęciem deklaracji „Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT” opowiedzieli się w głosowaniu imiennym wszyscy obecni na sesji lipińscy radni. W kwietniowych obradach nie uczestniczyli Jan Ślusarz, Lidia Tylawska i Kazimierz Więcek.

Tagi: , ,

Kategoria: Wydarzenia

Komentarze (22)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. ja pisze:

  tylko nie mów nikomu

 2. Taki Paweł pisze:

  W ślad za deklaracją Rady Gminy Lipinki poszły sejmiki województw lubelskiego i małopolskiego. Czekamy na kolejne samorządy :)

 3. lipa pisze:

  Wiecie co–zgłoście to do brukseli,przy okazji jeszcze jakiś inny donosik i będziecie zadowoleni.Lolo jak ci nie pasuje bycie Polakiem to oddaj paszport dowód i… droga wolna .Jest demokracja kto ci tego zabroni?

  • fighter pisze:

   Nie wiedziałam, że popieranie środowisk LGBT wyklucza z bycia Polakiem ;-)
   Zawsze mnie bawi, kiedy taki „prawdziwy polaczek” pisze o demokracji, a jednocześnie sugeruje, że nie można mieć odmiennego zdania.

   • lipa pisze:

    czytaj ze zrozumieniem nie przekręcaj ,,kota ogonem”Widzę że jesteś oświeconym obywatelem ale mam taką myśl która ci się nie spodoba –NIE życzę sobie aby marginalna mniejszość dyktowała reszcie społeczeństwa jak ma myśleć działać wychowywać dzieci.To jest chore aby zasłaniać się,,wolnością wypowiedzi”i bezczelnie promować niechciane treści- a co lepsze zarzucając innym ciemnotę i wsteczność.To jest Polska nasz, kraj,nasze prawo,nasze zasady.

    • fighter pisze:

     Skąd wiesz kto jest w mniejszości? Zrobiłeś jakieś ogólnopolskie referendum?
     Wciąż chyba nie pojmujesz do końca o co chodzi w demokracji ;-)

     • lipa pisze:

      Ale jaja– zdejm człowieku klapki z oczu, popatrz normalnie na świat który cię otacza-to aż takie trudne dla ciebie aby robić referendum?Chyba że sam obracasz się w takim mniejszościowym środowisku i masz zachwianą racjonalną ocenę proporcji preferencji seksualnych w społeczeństwie.A tak na marginesie w demokracji rządzi WOLA WIĘKSZOŚCI obywateli.

 4. Czlowiek pisze:

  Brawo za powrot do sredniowiecza : ))))))

 5. Homo pisze:

  Gmina zasłynie w całej Polsce, jak kiedyś SKR Lipinki w teatrze:)

 6. Fanatyk pisze:

  To kiedy w Lipinkach zapłonie pierwszy stos. Jak można wymyślić coś tak kretyńskiego. Marzy wam się powrót do Średniowiecza

 7. Jedrek4 pisze:

  Brawo my!

 8. tylewtemacie pisze:

  Z całym szacunkiem dla radnych, ale cała ta deklaracja przypomina mi postulaty z początku XX w. radnych gdzieś w Południowej Karolinie wykluczających czarnoskóre dzieci ze szkół. Mało tego- radni „Południowej Karoliny” deklarują, że zrobią wszystko, aby ,”do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani krzewieniem tolerancji i szacunku do innego człowieka”. Jednocześnie podkreślają, że będą chronić uczniów, „dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości”. Czytając deklaracje radnych nasuwa się jedna myśl, a w zasadzie powiedzenie- „sto lat za murzynami”

 9. LoLo pisze:

  Przeraża mnie obecny stan tego kraju i kierunku w jakim on zmierza… Jeszcze z 10-15 lat temu byłem dumny, że jestem Polakiem, teraz już niekoniecznie.
  Ewakuacja chyba jedyną nadzieją na godne życie.

 10. emma pisze:

  Brawo, zgadzam się z komentarzem fightera. Wolałbym, żeby radni w końcu zajęli się uchwałami „gmina Lipinki wolna od.. pijaństwa..żebractwa.. biedy.. bezrobocia.. i dziur w drogach”.

 11. Matka pisze:

  Aż ponownie sprawdziłam listę obecnych „radnych”. Życzę Wam z całego serca, dzieci lub wnuków nie ukrywających swojej odmienności seksualnej. Spojrzycie im wtedy w oczy i co im powiecie?

  Zacofane lipińskie średniowiecze…

  I jeszcze… rozbawiło mnie to stwierdzenie: „Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!”. Co Wy (*&^(&*^ wiecie o moich przekonaniach???

 12. fighter pisze:

  W gminie Lipinki biegają jeszcze dinozaury?
  Pytam, bo ciekawi mnie jak w XXI wieku świadomość może być tak zacofana. Mam wrażenie, że artykuł jasno daje do zrozumienia, że homoseksualizm jest zaburzeniem, które należy leczyć i nie powinno się dopuszczać do jego przejawów, co prawda nie jest.

  Jaka pomoc wobec tego zostanie udzielona dzieciom, które odkrywając swoją seksualność zorientują się,że są homoseksualne? Które są zagubione, bo właśnie odkryły, że ich preferencje seksualne różnią się od preferencji kolegów i koleżanek? Za mało nam jeszcze prześladowań w szkołach, tylko dlatego, że społeczeństwo nie jest dojrzałe, świadome i potępia zachowania, których nie rozumie? A potępia właśnie dlatego, że edukacja seksualna w kraju stoi na miernym poziomie, ponadto jesteśmy krajem katolickim i z góry narzucono nam sztywne normy.
  Nie rozumiem więc dlaczego, kiedy jest możliwość edukacji społeczeństwa, to odrzuca się to nazywając to „wolnością od ideologi LGBT” i „homopropagandą”. Seksualność jest czymś z czym człowiek się rodzi i żadni „gorszyciele” nie sprawią, że nagle Wasze dzieci staną się homoseksualne (co tak na marginesie nie jest niczym złym!)

  Przestańmy traktować homoseksualizm jak temat tabu i zaburzenie, bo każdy z nas, każdy człowiek ma prawo do miłości i własnych życiowych wyborów, a świadomość bycia akceptowanym jest niezaprzeczalnie potrzebne w życiu.

  • Fanatyk pisze:

   Oglądają tylko TVP – siła propagandy

  • Jajn pisze:

   Aż nie mogę uwierzyć w to co przeczytałem w twoim komentarzu. Co roku w Wielkiej Brytanii było przeprowadzanych około 100 operacji zmiany płci rocznie, było, bo w ubiegłym roku liczba ta wzrosła do 1200!!!!!! To uczyniła właśnie edukacja seksualna LGBT. Rodzice którym urodziło się dziecko (chłopiec lub dziewczynka ) nagle stwierdzili że oni chcieli mieć nie chłopca a dziewczynkę i ich dziecko tak naprawdę jest dziewczynką bo w głębi serca oni tak chcieli. I co? I buch zmieniamy płeć!!!!! Takie są fakty najmłodsze dziecko które zostało poddane operacji zmiany płci miało 3 lata!!!!!!!! To nie dzieci trzeba edukować a dorosłych, między innymi takich jak Ty!!!!!!!!!!!!

   • fighter pisze:

    Aż z ciekawości sprawdziłam skąd może pochodzić źródło Twoich informacji i za bardzo się nie pomyliłam myśląc, że daleko mu do rzetelności. Mniej więcej to co opisałeś, zaleźć można na stronie Pch24.pl, dla zainteresowanych to Polonia Christiana (myślę, że nazwa wiele mówi).

    Tak więc wybacz, ale do tego się nie odniosę, bo jak dla mnie lekki bullshit (tak, chciałam nawiązać do tego, że to Brytyjczycy).

    Wiesz po co jest ta edukacja seksualna, którą chciano wprowadzić? (na marginesie zajęcia NIEOBOWIĄZKOWE)
    1.Świadoma zgoda, czyli uczenie dziecka, że ma prawo do odmowy
    2.Mówienie o antykoncepcji (bo chyba nie wierzycie w to, że 100 młodzieży czeka do ślubu)
    3.Zły dotyk, czyli rekcja na pedofilię, gwałt, niestosowane zachowanie rówieśnika
    4.Akceptacja odmienności seksualnej

    I ta, zgodzę się, że dorosłych trzeba edukować, ale nie martw się, na naukę nigdy nie jest za późno ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest