Wybierz Strona

Wybory w Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK w Lipinkach rozstrzygnięte

Wybory w Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK w Lipinkach rozstrzygnięte

W niedzielę, 5 stycznia 2020 o godz 19.20 zakończyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu HDK PCK w Lipinkach. Wcześniej uczestnicy zebrania rozliczyli zarząd klubu z działań prowadzonych w ubiegłej kadencji. Sprawozdanie z działalności za rok 2019 oraz kadencję 2015-2019 zostało przyjęte jednogłośnie.

Z najważniejszych działań klubu wymieniono działalność w zakresie oddawania krwi. Podsumowanie danych za czas kadencji wykazało, że członkowie zrzeszeni w naszym klubie oddali na akcjach krwiodawstwa oraz indywidualnie ponad 393 litry krwi w 877 donacjach.

Wybory potwierdziły, że ustępujący zarząd klubu dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków i posiada zaufanie krwiodawców. Z niewielkimi zmianami w nowym zarządzie klubu znaleźli się:
Wybrany na prezesa klubu – Jan Ślusarz
Członkowie zarządu:
Artur Janek
Piotr Popielarz
Tomasz Knapik
Tomasz Markowicz

Zebranie zatwierdziło program działania klubu na lata 2020-2024. Oprócz organizacji akcji krwiodawstwa na uwagę zasługuje jeden z ważniejszych punktów programu, obejmujący organizację obchodów 10-lecia utworzenia Klubu HDK PCK w Lipinkach, przypadającą na dzień 5 grudnia 2020. W okolicy tej daty planowane jest spotkanie integracyjne krwiodawców zrzeszonych w klubie.

A w najbliższej perspektywie jest zapowiadana już wcześniej akcja krwiodawstwa klubu w dniu 12 stycznia 2020, w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do Zabytkowego Dworu w Lipinkach już od 9.00.

Wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie i funkcjonowanie naszego klubu składamy serdeczne podziękowania, za poświęcenie czasu dla idei krwiodawstwa, za oddaną krew, za organizację wspólnych akcji, za indywidualne oddawanie krwi, za poparcie i pomoc w naszych działaniach.

Serdecznie dziękujemy!

Jan Ślusarz

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

no event

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK