Wybierz Strona

Gimnazjaliści z Lipinek odnoszą sportowe sukcesy

Gimnazjaliści z Lipinek odnoszą sportowe sukcesy

W ostatnich miesiącach uczniowie Publicznego Gimnazjum w Lipinkach odnieśli wiele znaczących sukcesów sportowych. Na początku listopada tego roku bardzo dobre miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej zajęły drużyny chłopców i dziewcząt.

Gimnazjum Lipinki 1I tak w dniu 03.11.2010 r. nasi chłopcy zajęli 4 miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej w Gorlicach. W dniu 05.11.2010 R. nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej, która odbyła się w naszym gimnazjum.

W meczu o I miejsce nasza drużyna uległa 1: 0 drużynie z gimnazjum w Uściu Gorlickim. Skład drużyny: Cieśla Anna, Mastaj Patrycja, Mastaj Sylwia, Nabożna Sylwia, Wędrychowicz Justyna, Rolek Brygida, Musiał Magda, Szarek Sylwia, Stachnik Paulina, Bal Paulina.

Gimnazjum Lipinki 2Kolejne sukcesy naszych uczniów to w dniu 01.12.2010 r. vice-mistrzostwo powiatu w koszykówce dziewcząt, nasza drużyna wygrywając swoją grupę eliminacyjną, dotarła do finału, gdzie uległa drużynie gimnazjum z Gorlic. Skład drużyny tworzyły: Cieśla Anna, Nabożna Sylwia, Wędrychowicz Justyna, Bal Paulina, Wujcik Joanna, Polaszek Justyna, Bochenek Magda, Rybczyk Felicja.

Dwa dniu później nasi chłopcy zajęli III MIEJSCE, wygrywając z kolejnym rywalami. Przegrali tylko z drużyną z Gorlic i zagrali o III miejsce, wygrywając z gimnazjum w Moszczenicy. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Knapik Wojciech, Kozioł Łukasz, Cionek Marcin, Czapka Damian, Dyląg Hubert, Kuchta Michał, Sikora Marcin, Patrzyk Damian.

Gimnazjum Lipinki 3Natomiast w dn. 7-9 grudnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się turnieje mikołajkowe w piłce ręcznej. Dziewczęta rywalizowały z drużynami z Ropy, Sękowej i Wójtowej. Wygrywając z drużyną z Wójtową, remisując z Ropą i przegrywając z Sękową, zajęły II miejsce. Chłopcy natomiast wygrali turniej odprawiając po kolei drużyny z Wójtowej, Sękowej i Ropy. Na zakończenie tych turniejów mikołajkowych drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Opiekunami naszych uczniów na wyżej wymienionych zawodach byli Przemysław Cygan i Marcin Ślusarz. Gratulujemy sukcesów naszym gimnazjalistom i życzymy kolejnych.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • niedz.
  11
  gru
  2022

  Akcja krwiodawstwa w Lipinkach

  9:00 - 12:30Zabytkowy dwór w Lipinkach

  Organizatorzy: Klub HDK PCK Lipinki, Klub HDK PCK OSP Kobylanka i TO RCKiK w Gorlicach
  Więcej informacji TUTAJ

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum