Wybierz Strona

Wybierają nas Ci, którzy czują różnicę...

Krwiodawcy Klubu HDK Lipinki oddali w 2016 roku 72,5 l krwi

Krwiodawcy Klubu HDK Lipinki oddali w 2016 roku 72,5 l krwi

Sukcesem dla lipińskiego krwiodawstwa zakończył się ubiegły rok. Nasi krwiodawcy zrzeszeni w Klubie HDK Lipinki oddali łącznie 72,55 litra krwi. Gratulujemy!

kubek HDKW roku 2016 duża aktywność krwiodawców z Lipinek jeszcze się zwiększyła. Według statystyk RCKiK Oddziału Terenowego w Gorlicach członkowie Klubu HDK Lipinki oddawali krew aż 162 razy. Na liczbę tę składały się donacje z trzech akcji zorganizowanych w dworze Byszewskich w Lipinkach – 13 marca, 26 czerwca i 4 grudnia (łącznie prawie 43 litry krwi) oraz aktywność indywidualna. Spośród 28 działających na terenie powiatu gorlickiego klubów zajęliśmy bardzo wysokie 5. miejsce.

A kolejna akcja honorowego oddawania krwi w Lipinkach już niebawem – spotkamy się w niedzielę 19 marca 2017 roku w zabytkowym dworze w Lipinkach. Zapraszamy wszystkich członków, a szczególnie serdecznie tych, którzy pragną dołączyć do grona lipińskich krwiodawców. A Klub HDK Lipinki liczy sobie obecnie 99 osób.

Wyniki krwiodawstwa w powiecie gorlickim – 2016 rok:
Lp.Klub HDKLiczba donacjiIlość oddanej krwi
1.Klub PCK Gorlice352158,10
2.Klub HDK Fabryka Maszyn Gorlice275123,75
3.Klub HDK OSP Kobylanka21094,35
4.Klub HDK ZSZ im. K. Pułaskiego Gorlice19284,90
5.Klub HDK Lipinki16272,55
6.Klub HDK UM Bobowa13660,15
7.Klub HDK ZS nr 1 im. I. Łukasiewicza Gorlice11852,40
8.Klub HDK OSP Kwiatonowice11451,30
9.Klub HDK OSP Łuzna11049,50
10.Klub HDK I LO im. M. Kromera Gorlice9943,35

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadchodzące wydarzenia:

  • niedz.
    18
    paź
    2026

    Mecz Ogień Sękowa - LKS Wójtowa

    14:00Stadion w Sękowej
  • niedz.
    18
    paź
    2026

    Mecz Olimpijczyk Racławice - LKS Nafta Kryg

    14:00Stadion w Racławicach
  • sob.
    24
    paź
    2026
    niedz.
    25
    paź
    2026

    Katechezy Przedślubne w Lipinkach

    Ośrodek Rekolekcyjny im. Św. Józefa w Lipinkach
  • niedz.
    01
    lis
    2026

    XIV Kwesta Listopadowa na remont Kaplicy Straszewskich

    8:00 - 16:00Cmentarze: parafialny i komunalny w Lipinkach

    Więcej szczegółów NIEBAWEM

  • sob.
    07
    lis
    2026

    Mecz LKS Wójtowa - KS Bobowa

    11:00Stadion w Wójtowej
  • śr.
    11
    lis
    2026

    Odsłonięcie pomnika upamiętniającego Odzyskanie Niepodległości

    12:00Lipinki (przed Urzędem Gminy)

  • sob.
    05
    gru
    2026

    Kurs przedmałżeński

    8.15 - 17.00Ośrodek Rekolekcyjny im. Św. Józefa w Lipinkach

FACEBOOK

Najnowsze komentarze

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum