Wybierz Strona

Reklama

Krwiodawcy Klubu HDK Lipinki oddali w 2016 roku 72,5 l krwi

Krwiodawcy Klubu HDK Lipinki oddali w 2016 roku 72,5 l krwi

Sukcesem dla lipińskiego krwiodawstwa zakończył się ubiegły rok. Nasi krwiodawcy zrzeszeni w Klubie HDK Lipinki oddali łącznie 72,55 litra krwi. Gratulujemy!

kubek HDKW roku 2016 duża aktywność krwiodawców z Lipinek jeszcze się zwiększyła. Według statystyk RCKiK Oddziału Terenowego w Gorlicach członkowie Klubu HDK Lipinki oddawali krew aż 162 razy. Na liczbę tę składały się donacje z trzech akcji zorganizowanych w dworze Byszewskich w Lipinkach – 13 marca, 26 czerwca i 4 grudnia (łącznie prawie 43 litry krwi) oraz aktywność indywidualna. Spośród 28 działających na terenie powiatu gorlickiego klubów zajęliśmy bardzo wysokie 5. miejsce.

A kolejna akcja honorowego oddawania krwi w Lipinkach już niebawem – spotkamy się w niedzielę 19 marca 2017 roku w zabytkowym dworze w Lipinkach. Zapraszamy wszystkich członków, a szczególnie serdecznie tych, którzy pragną dołączyć do grona lipińskich krwiodawców. A Klub HDK Lipinki liczy sobie obecnie 99 osób.

Wyniki krwiodawstwa w powiecie gorlickim – 2016 rok:
Lp.Klub HDKLiczba donacjiIlość oddanej krwi
1.Klub PCK Gorlice352158,10
2.Klub HDK Fabryka Maszyn Gorlice275123,75
3.Klub HDK OSP Kobylanka21094,35
4.Klub HDK ZSZ im. K. Pułaskiego Gorlice19284,90
5.Klub HDK Lipinki16272,55
6.Klub HDK UM Bobowa13660,15
7.Klub HDK ZS nr 1 im. I. Łukasiewicza Gorlice11852,40
8.Klub HDK OSP Kwiatonowice11451,30
9.Klub HDK OSP Łuzna11049,50
10.Klub HDK I LO im. M. Kromera Gorlice9943,35

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Nadchodzące wydarzenia:

  • niedz.
    30
    cze
    2024

    XII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego

    14:00Stadion w Kobylance

  • niedz.
    30
    cze
    2024

    Uzupełniające wybory samorządowe

    7:00 - 21:00Okręg nr 12 Wójtowa

  • niedz.
    11
    sie
    2024

    Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Bieczu

    8:30 - 13:00Remiza OSP Biecz

    Organizator: Klub HDK przy OSP Biecz

  • czw.
    15
    sie
    2024

    Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Odpust w Lipinkach

    11:00Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Lipinkach

    I dzień trzydniowego odpustu.

  • wt.
    03
    wrz
    2024

    Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

    6:00 - 6:30Gmina Lipinki
  • niedz.
    15
    wrz
    2024

    Akcja Krwiodawstwa Klubu HDK Lipinki

    9:00 - 12:30Dom Wiejski w Lipinkach

    Bliższe szczegóły NIEBAWEM

  • sob.
    05
    paź
    2024

    VIII Maraton na Orientację "KIWON"

    07:00Baza: Hala Sportowa SP Lipinki

    Organizator: Towarzystwo "Jastrzębiec"

  • pt.
    01
    lis
    2024

    XII Kwesta Listopadowa na rzecz remontu Kaplicy Straszewskich

    8:00 - 16:00Stary i nowy cmentarz w Lipinkach

    Więcej szczegółów NIEBAWEM!

FACEBOOK

Najnowsze komentarze

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum