Wybierz Strona

Adam Szwajcowski z Wójtowej w programie „Jeden z dziesięciu”!

Adam Szwajcowski z Wójtowej w programie „Jeden z dziesięciu”!

W najbliższy poniedziałek 5 marca będziemy mieli okazję oglądać występującego w programie „Jeden z dziesięciu” Adama Szwajcowskiego z Wójtowej. Zapowiada się naprawdę pasjonujący odcinek.

Adam Szwajcowski jako uczestnik I Maratonu na Orientację „Kiwon” (IX 2017) wraz ze skromną osobą autora tekstu :)

Nasz reprezentant w popularnym teleturnieju, który od 1994 roku niezmiennie cieszy się sympatią widzów, na co dzień studiuje inżynierię akustyczną na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Gorąco zachęcamy, aby w poniedziałek o godz. 18.55 zasiąść przed telewizorami, włączyć TVP1 i kibicować Adamowi. Jak zakończy się ten odcinek? Tego zdradzić nie możemy, ale zapewniamy, że warto go obejrzeć.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

4 komentarze

 1. Telewidz

  Swego czasu w tym popularnym teleturnieju, brał udział chłopak z Bednarskiego też w końcu teren naszej gminy, i nie przypominam sobie żeby aż tak lokalne media to popularyzowały. Mimo wszystko w poniedziałek będę trzymać kciuki, bo Polska po raz kolejny usłyszy o naszej gminie.

  Odpowiedz
  • Tadzio Sznuk

   Najwyraźniej nie każdemu zależy na sławie. A wspomniany wyżej chłopak to Krzysztof Witek z Bednarskiego, emisja była dość dawno bo w 2014 roku, wówczas studiował już w Rzeszowie, jednak absolwentem gorlickiego Kromera też jest. Co nie zmienia faktu że Gmina Lipinki inteligentną młodzież posiada ;)

   Odpowiedz
 2. zz

  I co w tym takiego wielkiego, że chłopak z Wójtowej pokaże się w tv??? Pewnie cała Wójtowa, zamiast zając się codzienną robotą, będzie siedzieć przez telewizorami i patrzyć na TVP. Gorzej jak chłopak odpadnie po 1 rundzie.

  Odpowiedz
 3. Znajomy

  Panie Piotrze proszę zmienić nazwę miejscowości z Wójtowej na Gorlice bo tak się ten pan przedstawił w programie.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • niedz.
  26
  wrz.
  2021

  Akcja honorowego oddawania krwi w Lipinkach

  9:00 - 12:30Dom Ludowy w Lipinkach

  Więcej informacji niebawem

 • sob.
  09
  październik
  2021

  V Maraton na Orientację KIWON

  7:00 - 22:00Lipinki

  Więcej szczegółów niebawem :)

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum