Wybierz Strona

PSL odsłania karty, czyli kolejni kandydaci do Rady Powiatu Gorlickiego

PSL odsłania karty, czyli kolejni kandydaci do Rady Powiatu Gorlickiego

Aż siedmiu kandydatów do Rady Powiatu Gorlickiego wystawi w okręgu nr 4 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego, w tym dwie panie reprezentujące gminę Lipinki. Komu pachnie zielona koniczynka?

Na 2. miejscu listy PSL o mandat radnej powiatowej walczyć będzie mieszkanka Wójtowej Wioletta Kosińska (l. 47). Z miejsca 6. wystartuje pochodząca z Krygu Ewelina Żyrkowska (l. 24). Przypomnijmy, że w okręgu nr 4 obejmującym gminę Lipinki oraz gminy: Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie, walka w wyborach samorządowych toczyć się będzie o pięć mandatów. Wczoraj z KWW Macieja Trybusa zarejestrowana została kandydatura Andrzeja Lignara (l.55) z Krygu, o czym nie omieszkaliśmy napisać TUTAJ.

O reelekcję powalczą zapewne obecni radni powiatowi z naszej gminy – Jan Kosiński z Wójtowej, który cztery lata temu reprezentował Małopolski Ruch Samorządowy Ziemi Gorlickiej oraz Krzysztof Kosiba z Krygu – w 2014 „jedynka” na liście KWW Witolda Kochana. Wiemy również z pewnego źródła, że do startu z listy Prawa i Sprawiedliwości szykuje się Bogusław Bochenek z Lipinek, były radny Rady Gminy Lipinki. Zapowiada się zatem zacięta walka o głosy mieszkańców naszej gminy.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • sob.
  08
  paź
  2022

  VI Maraton na Orientację KIWON

  7:00 - 22:00Hala Sportowa SP Lipinki

  Więcej szczegółów niebawem :)

 • sob.
  22
  paź
  2022

  XV Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

  12:00Hala Sportowa SP Lipinki

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum