Wybierz Strona

Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT. Radni przyjęli deklarację

Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT. Radni przyjęli deklarację

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Lipinki, która odbyła się 12 kwietnia 2019 roku, radni przyjęli deklarację o nazwie „Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT”. Projekt stosownej uchwały odczytał Bogdan Czeluśniak – Przewodniczący Rady Gminy Lipinki.

„W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Gminy Lipinki podejmuje deklarację  «Gmina Lipinki wolna od ideologii LBGT». Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej!” – głosi stanowisko przyjęte przez radnych naszej gminy „w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową”.

Lipińscy samorządowcy deklarują miedzy innymi, że zrobią wszystko, aby ,”do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)”. Podkreślają, że będą chronić uczniów, „dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości”.

W przyjętym stanowisku czytamy również: „Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!” oraz „Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (słusznie zwanej niekiedy po prostu homopropagandą) w wybranych zawodach. Będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów”.

Za przyjęciem deklaracji „Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT” opowiedzieli się w głosowaniu imiennym wszyscy obecni na sesji lipińscy radni. W kwietniowych obradach nie uczestniczyli Jan Ślusarz, Lidia Tylawska i Kazimierz Więcek.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

25 komentarzy

 1. fighter

  W gminie Lipinki biegają jeszcze dinozaury?
  Pytam, bo ciekawi mnie jak w XXI wieku świadomość może być tak zacofana. Mam wrażenie, że artykuł jasno daje do zrozumienia, że homoseksualizm jest zaburzeniem, które należy leczyć i nie powinno się dopuszczać do jego przejawów, co prawda nie jest.

  Jaka pomoc wobec tego zostanie udzielona dzieciom, które odkrywając swoją seksualność zorientują się,że są homoseksualne? Które są zagubione, bo właśnie odkryły, że ich preferencje seksualne różnią się od preferencji kolegów i koleżanek? Za mało nam jeszcze prześladowań w szkołach, tylko dlatego, że społeczeństwo nie jest dojrzałe, świadome i potępia zachowania, których nie rozumie? A potępia właśnie dlatego, że edukacja seksualna w kraju stoi na miernym poziomie, ponadto jesteśmy krajem katolickim i z góry narzucono nam sztywne normy.
  Nie rozumiem więc dlaczego, kiedy jest możliwość edukacji społeczeństwa, to odrzuca się to nazywając to „wolnością od ideologi LGBT” i „homopropagandą”. Seksualność jest czymś z czym człowiek się rodzi i żadni „gorszyciele” nie sprawią, że nagle Wasze dzieci staną się homoseksualne (co tak na marginesie nie jest niczym złym!)

  Przestańmy traktować homoseksualizm jak temat tabu i zaburzenie, bo każdy z nas, każdy człowiek ma prawo do miłości i własnych życiowych wyborów, a świadomość bycia akceptowanym jest niezaprzeczalnie potrzebne w życiu.

  Odpowiedz
  • Fanatyk

   Oglądają tylko TVP – siła propagandy

   Odpowiedz
  • Jajn

   Aż nie mogę uwierzyć w to co przeczytałem w twoim komentarzu. Co roku w Wielkiej Brytanii było przeprowadzanych około 100 operacji zmiany płci rocznie, było, bo w ubiegłym roku liczba ta wzrosła do 1200!!!!!! To uczyniła właśnie edukacja seksualna LGBT. Rodzice którym urodziło się dziecko (chłopiec lub dziewczynka ) nagle stwierdzili że oni chcieli mieć nie chłopca a dziewczynkę i ich dziecko tak naprawdę jest dziewczynką bo w głębi serca oni tak chcieli. I co? I buch zmieniamy płeć!!!!! Takie są fakty najmłodsze dziecko które zostało poddane operacji zmiany płci miało 3 lata!!!!!!!! To nie dzieci trzeba edukować a dorosłych, między innymi takich jak Ty!!!!!!!!!!!!

   Odpowiedz
   • fighter

    Aż z ciekawości sprawdziłam skąd może pochodzić źródło Twoich informacji i za bardzo się nie pomyliłam myśląc, że daleko mu do rzetelności. Mniej więcej to co opisałeś, zaleźć można na stronie Pch24.pl, dla zainteresowanych to Polonia Christiana (myślę, że nazwa wiele mówi).

    Tak więc wybacz, ale do tego się nie odniosę, bo jak dla mnie lekki bullshit (tak, chciałam nawiązać do tego, że to Brytyjczycy).

    Wiesz po co jest ta edukacja seksualna, którą chciano wprowadzić? (na marginesie zajęcia NIEOBOWIĄZKOWE)
    1.Świadoma zgoda, czyli uczenie dziecka, że ma prawo do odmowy
    2.Mówienie o antykoncepcji (bo chyba nie wierzycie w to, że 100 młodzieży czeka do ślubu)
    3.Zły dotyk, czyli rekcja na pedofilię, gwałt, niestosowane zachowanie rówieśnika
    4.Akceptacja odmienności seksualnej

    I ta, zgodzę się, że dorosłych trzeba edukować, ale nie martw się, na naukę nigdy nie jest za późno ;-)

    Odpowiedz
 2. Matka

  Aż ponownie sprawdziłam listę obecnych „radnych”. Życzę Wam z całego serca, dzieci lub wnuków nie ukrywających swojej odmienności seksualnej. Spojrzycie im wtedy w oczy i co im powiecie?

  Zacofane lipińskie średniowiecze…

  I jeszcze… rozbawiło mnie to stwierdzenie: „Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!”. Co Wy (*&^(&*^ wiecie o moich przekonaniach???

  Odpowiedz
  • Kryty

   Droga pani homoseksualizm to choroba.

   Odpowiedz
   • Roman

    A co to za choroba? Gdzie jest wpisana jako choroba? I jak się tą chorobę leczy?

    Odpowiedz
 3. emma

  Brawo, zgadzam się z komentarzem fightera. Wolałbym, żeby radni w końcu zajęli się uchwałami „gmina Lipinki wolna od.. pijaństwa..żebractwa.. biedy.. bezrobocia.. i dziur w drogach”.

  Odpowiedz
 4. LoLo

  Przeraża mnie obecny stan tego kraju i kierunku w jakim on zmierza… Jeszcze z 10-15 lat temu byłem dumny, że jestem Polakiem, teraz już niekoniecznie.
  Ewakuacja chyba jedyną nadzieją na godne życie.

  Odpowiedz
 5. tylewtemacie

  Z całym szacunkiem dla radnych, ale cała ta deklaracja przypomina mi postulaty z początku XX w. radnych gdzieś w Południowej Karolinie wykluczających czarnoskóre dzieci ze szkół. Mało tego- radni „Południowej Karoliny” deklarują, że zrobią wszystko, aby ,”do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani krzewieniem tolerancji i szacunku do innego człowieka”. Jednocześnie podkreślają, że będą chronić uczniów, „dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości”. Czytając deklaracje radnych nasuwa się jedna myśl, a w zasadzie powiedzenie- „sto lat za murzynami”

  Odpowiedz
 6. Jedrek4

  Brawo my!

  Odpowiedz
 7. Fanatyk

  To kiedy w Lipinkach zapłonie pierwszy stos. Jak można wymyślić coś tak kretyńskiego. Marzy wam się powrót do Średniowiecza

  Odpowiedz
 8. Homo

  Gmina zasłynie w całej Polsce, jak kiedyś SKR Lipinki w teatrze:)

  Odpowiedz
 9. Czlowiek

  Brawo za powrot do sredniowiecza : ))))))

  Odpowiedz
 10. lipa

  Wiecie co–zgłoście to do brukseli,przy okazji jeszcze jakiś inny donosik i będziecie zadowoleni.Lolo jak ci nie pasuje bycie Polakiem to oddaj paszport dowód i… droga wolna .Jest demokracja kto ci tego zabroni?

  Odpowiedz
  • fighter

   Nie wiedziałam, że popieranie środowisk LGBT wyklucza z bycia Polakiem ;-)
   Zawsze mnie bawi, kiedy taki „prawdziwy polaczek” pisze o demokracji, a jednocześnie sugeruje, że nie można mieć odmiennego zdania.

   Odpowiedz
   • lipa

    czytaj ze zrozumieniem nie przekręcaj ,,kota ogonem”Widzę że jesteś oświeconym obywatelem ale mam taką myśl która ci się nie spodoba –NIE życzę sobie aby marginalna mniejszość dyktowała reszcie społeczeństwa jak ma myśleć działać wychowywać dzieci.To jest chore aby zasłaniać się,,wolnością wypowiedzi”i bezczelnie promować niechciane treści- a co lepsze zarzucając innym ciemnotę i wsteczność.To jest Polska nasz, kraj,nasze prawo,nasze zasady.

    Odpowiedz
    • fighter

     Skąd wiesz kto jest w mniejszości? Zrobiłeś jakieś ogólnopolskie referendum?
     Wciąż chyba nie pojmujesz do końca o co chodzi w demokracji ;-)

     Odpowiedz
     • lipa

      Ale jaja– zdejm człowieku klapki z oczu, popatrz normalnie na świat który cię otacza-to aż takie trudne dla ciebie aby robić referendum?Chyba że sam obracasz się w takim mniejszościowym środowisku i masz zachwianą racjonalną ocenę proporcji preferencji seksualnych w społeczeństwie.A tak na marginesie w demokracji rządzi WOLA WIĘKSZOŚCI obywateli.

 11. Taki Paweł

  W ślad za deklaracją Rady Gminy Lipinki poszły sejmiki województw lubelskiego i małopolskiego. Czekamy na kolejne samorządy :)

  Odpowiedz
 12. ja

  tylko nie mów nikomu

  Odpowiedz
  • lowca

   LGBT – Lej Geja Batem Tato

   Odpowiedz
 13. Mrv

  Gmina Lipinki jak widać rozwiązała najpilniejszy problem. Teraz do realizacji pozostają np w Wojtowej: kanalizacja, ujęcie wody i wodociąg.

  Doprawdy durni sa ci radni. Moze najpierw ludzi z gnoju i syfu wyciagniecie bo tak po imieniu nalezy nazwac brak wodociagu i kanalizacji.

  Odpowiedz
 14. Stanisław

  Dlaczego akurat transmisja online z tej sesji jest niedostępna online? Czy któryś z radnych mógłby mi odpowiedzieć?

  Wrzućcie w gogle poniższy tekst i poczytajcie:
  Samorządy biorą pieniądze z Unii i wprowadzają „strefy wolne od LGBT”. KE zakręci kurek za dyskryminację?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • sob.
  21
  Sie
  2021

  XIV Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

  19:00Centrum Lipinek

  Więcej informacji niebawem!
  Event na FB

 • sob.
  09
  Paź
  2021

  V Maraton na Orientację KIWON

  7:00 - 22:00Lipinki

  Więcej szczegółów niebawem :)

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum