Wybierz Strona

Prezes Klubu HDK PCK Lipinki zaprasza na ostatnią w 2020 roku wspólną akcję krwiodawstwa

Prezes Klubu HDK PCK Lipinki zaprasza na ostatnią w 2020 roku wspólną akcję krwiodawstwa

W niedzielę 6 grudnia w stacji krwiodawstwa gorlickiego szpitala odbędzie się ostatnia w tym roku wspólna akcja krwiodawstwa. Organizowana jest przez Kluby HDK z Kobylanki, Libuszy i Kwiatonowic dla wszystkich chętnych krwiodawców.

Przyłączając się do apelu, Zarząd Klubu HDK PCK w Lipinkach zwraca się z serdeczną prośbą do krwiodawców z naszego klubu o włączenie się do akcji i podzielenie się mikołajkowym prezentem w postaci donacji krwi. Dla krwiodawców z naszego klubu będzie to nie tylko udział w mikołajkowej akcji, ale termin ten związany jest również z jubileuszem 10- lecia powstania naszego klubu, utworzonego 5 grudnia 2010 roku.

Na tą okoliczność planowane było uroczyste spotkanie i obchody rocznicy, jednak epidemia COVID 19 pokrzyżowała nasze plany. Spotkanie w większym gronie stało się niemożliwe, może więc  udział  w tej akcji i oddanie krwi będzie chociaż namiastką uczczenia ważnej przecież dla lipińskich krwiodawców chwili, a także świadectwem tego, co przez ostatnie lata robiliśmy najlepiej – oddawania krwi.

Warunki udziału  w akcji są takie jak dotychczas, z uwzględnieniem obostrzeń wynikających z pandemii. Rejestracja chętnych od godz. 9.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów.

W imieniu Zarządu
Klubu HDK PCK w Lipinkach
Jan Ślusarz

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • nie
  11
  Kwi
  2021

  Akcja Honorowego Oddawania Krwi

  9:00 - 13:00Remiza OSP w Libuszy

  Organizator: Klub HDK PCK "Czerwona Krwinka" w Libuszy

 • czw
  06
  Maj
  2021

  Bierzmowanie

  Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Lipinkach

  Sakramentu udzieli Ks. Bp Edward Białogłowski

 • sob
  15
  Maj
  2021

  Święcenia Diakonatu

  Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Lipinkach

  Ks. Bp Ordynariusz Jan Wątroba

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

Hosting zapewnia KYLOS