Wybierz Strona

Prezes Klubu HDK PCK Lipinki zaprasza na ostatnią w 2020 roku wspólną akcję krwiodawstwa

Prezes Klubu HDK PCK Lipinki zaprasza na ostatnią w 2020 roku wspólną akcję krwiodawstwa

W niedzielę 6 grudnia w stacji krwiodawstwa gorlickiego szpitala odbędzie się ostatnia w tym roku wspólna akcja krwiodawstwa. Organizowana jest przez Kluby HDK z Kobylanki, Libuszy i Kwiatonowic dla wszystkich chętnych krwiodawców.

Przyłączając się do apelu, Zarząd Klubu HDK PCK w Lipinkach zwraca się z serdeczną prośbą do krwiodawców z naszego klubu o włączenie się do akcji i podzielenie się mikołajkowym prezentem w postaci donacji krwi. Dla krwiodawców z naszego klubu będzie to nie tylko udział w mikołajkowej akcji, ale termin ten związany jest również z jubileuszem 10- lecia powstania naszego klubu, utworzonego 5 grudnia 2010 roku.

Na tą okoliczność planowane było uroczyste spotkanie i obchody rocznicy, jednak epidemia COVID 19 pokrzyżowała nasze plany. Spotkanie w większym gronie stało się niemożliwe, może więc  udział  w tej akcji i oddanie krwi będzie chociaż namiastką uczczenia ważnej przecież dla lipińskich krwiodawców chwili, a także świadectwem tego, co przez ostatnie lata robiliśmy najlepiej – oddawania krwi.

Warunki udziału  w akcji są takie jak dotychczas, z uwzględnieniem obostrzeń wynikających z pandemii. Rejestracja chętnych od godz. 9.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów.

W imieniu Zarządu
Klubu HDK PCK w Lipinkach
Jan Ślusarz

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

FACEBOOK

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • nie
  24
  Sty
  2021

  Dzień Solidarności z Chorwacją

  kościoły, także parafii gminy Lipinki

  Zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. SZCZEGÓŁY!

 • nie
  07
  Lut
  2021

  Akcja Honorowego Oddawania Krwi

  21:00Remiza OSP Biecz

  Organizują Klub HDK OSP Biecz oraz Klub HDK PCK "Czerwona Krwinka" Libusza

 • śr
  17
  Lut
  2021

  Środa Popielcowa

  Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach

  Tradycyjna składka na porządkowanie starego cmentarza w Lipinkach

 • nie
  21
  Lut
  2021

  XIII Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa "Jastrzębiec"

  18:00Ośrodek Rekolekcyjny w Lipinkach

  Termin planowany - pandemia decyduje!

 • nie
  21
  Mar
  2021

  Akcja krwiodawstwa w Krygu

  Organizator: Klub HDK przy OSP Kryg

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum

Hosting zapewnia KYLOS