Wybierz Strona

Młodzicy i trampkarze LKS Wójtowa kończą rozgrywki na II miejscu w Lidze

Młodzicy i trampkarze LKS Wójtowa kończą rozgrywki na II miejscu w Lidze

W sobotę 6 listopada swoje rozgrywki zakończyli młodzi piłkarze LKS Wójtowa. Zespół młodzików zajął w swojej lidze w gronie 11 drużyn świetne drugie miejsce, ustępując tylko drużynie Respect Szalowa.

Nasz zespół wyprzedził między innymi Glinik Gorlice, Podhalanina Biecz czy Beskidzką Akademię Piłkarską. Na 10 rozegranych spotkań przegrał tylko raz i raz zremisował, strzelając 36 bramek i tracąc tylko 13.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Wiktor Ducal. Naszą drużynę reprezentowali:  Antoni Kosiba, Kamil Wenc, Miłosz Kmiecik, Seweryn Rusyn, Oliwier Kołodziej, Antonio Majsterek, Mateusz Przybyłowicz (kapitan), Wiktor Ducal, Patryk Kiełtyka, Krzysztof Polaszek, Damian Durał, Maja Pijanowska, Filip Czapka, Aron Psiuk, Michał Grądalski, Bartek Przybyłowicz, Mateusz Łukaszyk, Franiu Krygowski, Oskar Skałba, Wiktor Knapik, Maks Szura, Fabian Owczarz. Trener Przemysław Cygan.

Podobnie jak młodzicy bardzo dobrze spisali się w rozgrywkach trampkarze naszego klubu, zajmując również drugie miejsce, za plecami LKS Bobowa. Nasz zespół poniósł tylko jedną porażkę i raz zremisował, resztę meczy wysoko wygrywając, strzelając 57 bramek, a najwięcej z nich zdobył Oliwier Rusyn.

Zespół trampkarzy tworzyli: Dawid Kuchta, Kacper Krygowski, Kacper Gotfryd, Dominik Stygar, Mikołaj Wilczkiewicz, Łukasz Durlak, Oliwier Rusyn, Rafał Rybczyk, Eryk Wal, Franciszek Śliwa, Eryk Roman, Kuba Byczek, Kacper Daszczyk, Kewin Obszarski, Oliwier Górka, Mateusz Krupa, Żaneta Witek, Filip Migacz, Bartek Wieczorek. Trener  Przemysław Cygan

Teraz czas na spokojny trening, rozgrywanie sparingów i  turniejów halowych.

W imieniu moim i zarządu klubu bardzo dziękuję za wsparcie Urzędowi Gminy Lipinki na czele z panem wójtem Czesławem Rakoczy.

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszym klubie do przyjścia na trening. Prowadzimy szkolenie od rocznika 2006 do 2016.

Trenerzy: Przemysław Cygan – roczniki 2006-2012 oraz Michał Padoł – roczniki 2013-2016

Tekst i zdjęcia: Przemysław Cygan

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

FACEBOOK

Nadchodzące wydarzenia:

 • sob.
  29
  sty
  2022

  XXVI Diecezjalne Mistrzostwa w Piłce Halowej

  09:00Szkoła Sióstr Pijarek w Rzeszowie

  Finał diecezjalny ministrantów - walczy drużyna Parafii Lipinki!

 • sob.
  05
  lut
  2022

  XXVI Diecezjalne Mistrzostwa w Piłce Halowej

  08:00Hala Sportowa w Rzeszowie

  Finał diecezjalny lektorów młodszych - walczy drużyna Parafii Kryg!

 • niedz.
  13
  lut
  2022

  Akcja honorowego oddawania krwi

  9.00-13.00Remiza OSP Biecz

  Jubileuszowa Zbiórka Krwi z okazji 10- lecia Klubu HDK OSP Biecz

 • śr.
  02
  mar
  2022

  Środa Popielcowa

  Kościól Parafialny w Lipinkach

  Składka na porządkowanie starego cmentarza w Lipinkach.

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum