Wybierz Strona

Reklama

Krwiodawcy Klubu HDK w Lipinkach (i nie tylko) znów nie zawiedli. Udany początek sezonu!

Krwiodawcy Klubu HDK w Lipinkach (i nie tylko) znów nie zawiedli. Udany początek sezonu!

Rozpoczęliśmy sezon krwiodawczy w Lipinkach. Ładna pogoda zachęciła krwiodawców do udziału we wspólnej akcji. Po raz kolejny gościliśmy również w lipińskim dworze kolegów z zaprzyjaźnionego Klubu HDK PCK przy OSP w Kobylance.

Pierwsze donacje popłynęły punktualnie o godz. 9.00 Pobór krwi trwał do godz. 12.30, a po podliczeniu okazało się, że z 27 zarejestrowanych, do oddania krwi zakwalifikowano 25 dawców. Dwójkę chętnych do oddania krwi wyeliminowały względy zdrowotne.

Krew dzisiaj oddali (alfabetycznie):

Budziak Wiola, Buraś Jacek, Dybaś Konrad, Frączek Kazimierz, Gurba Dawid, Gurbisz Andrzej,  Ignar Marek,  Janek Michał, Jurusik Marek, Knapik Magdalena, Krzemiński Marcin, Majewski Mateusz, Mroczek Bartłomiej, Nowak Sebastian, Patrzyk Sławomir, Polaszek Roman, Roman Michał, Stec Sławomir, Szurek Wiesław, Ślusarz Jan, Świątkowska Anna, Trzaskoś Wojciech, Wierzgacz Wojciech, Wieśniak Piotr, Wszołek Ewelina

Zebrano od nich 11,25 l krwi pełnej. Wszystkim dawcom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się własną krwią z potrzebującymi.  Dziękujemy Wójtowi Gminy Lipinki za wyrażenie zgody na wykorzystanie dworskich pomieszczeń do przeprowadzenia akcji, a Pani kierownik GOPS Katarzynie Ślusarz za przekazanie ich do naszej dyspozycji.

Osobne podziękowania kierujemy do Magdaleny i Kamila Krygowskich, krwiodawców naszego klubu, reprezentujących również OSP Pagorzyna, za przygotowanie pysznych wypieków na wzmocnienie sił krwiodawców. Podziękowania kierujemy dla Pań z gorlickiej stacji krwiodawstwa pod przewodnictwem Koordynatorki Pani Renaty Załęskiej,  za miłą atmosferę i sprawną obsługę krwiodawców. Dziękujemy naszemu koledze Teofilowi Załęskiemu za pomoc logistyczną w zabezpieczeniu akcji.

Ponownie w Lipinkach spotkamy się 24 września tego roku. O następnej akcji naszego klubu i akcjach w miejscowościach pobliskich informacje będą przekazywane na bieżąco.

W imieniu zarządu
HDK PCK w Lipinkach
Jan Ślusarz

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Nadchodzące wydarzenia:

 • sob.
  20
  kwi
  2024

  Mecz LKS Wójtowa - Biała Brunary

  16:00Stadion w Wójtowej
 • niedz.
  21
  kwi
  2024

  Mecz Victoria Śnietnica - LKS Nafta Kryg

  11:30Stadion w Śnietnicy
 • niedz.
  21
  kwi
  2024

  II tura Wyborów Samorządowych 2024

  7:00 - 21:00Lokale wyborcze

  Czesław Rakoczy vs. Bogdan Czeluśniak

 • niedz.
  21
  kwi
  2024

  Akcja honorowego oddawania krwi w Libuszy

  8:00 - 13:00Remiza OSP Libusza

  Więcej szczegółów NIEBAWEM!

 • sob.
  18
  maj
  2024

  Święcenia kapłańskie diakonów WSD w Rzeszowie

  10:00Katedra Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzeszowie,
 • sob.
  18
  maj
  2024

  Bierzmowanie młodzieży z Parafii Lipinki

  18:00Kościół parafialny w Libuszy

  Bierzmowania udzieli Bp Edward Białogłowski

 • niedz.
  09
  cze
  2024

  Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

  7:00 - 21:00lokale wyborcze

 • czw.
  15
  sie
  2024

  Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Odpust w Lipinkach

  11:00Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Lipinkach

  I dzień trzydniowego odpustu.

 • wt.
  03
  wrz
  2024

  Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

  6:00 - 6:30Gmina Lipinki
 • niedz.
  15
  wrz
  2024

  Akcja Krwiodawstwa Klubu HDK Lipinki

  9:00 - 12:30Dom Wiejski w Lipinkach

  Bliższe szczegóły NIEBAWEM

 • sob.
  05
  paź
  2024

  VIII Maraton na Orientację "KIWON"

  07:00Baza: Hala Sportowa SP Lipinki

  Organizator: Towarzystwo "Jastrzębiec"

 • pt.
  01
  lis
  2024

  XII Kwesta Listopadowa na rzecz remontu Kaplicy Straszewskich

  8:00 - 16:00Stary i nowy cmentarz w Lipinkach

  Więcej szczegółów NIEBAWEM!

FACEBOOK

Najnowsze komentarze

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

Archiwum