Wybierz Strona

Nasza Gmina w Lipinkach przedstawiła swoją drużynę wyborczą

Nasza Gmina w Lipinkach przedstawiła swoją drużynę wyborczą

Tak jak cztery lata temu, jako pierwszy swoje listy do Rady Gminy Lipinki zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina w Lipinkach”. Na listach kandydatów na radnych komitetu wspierającego obecnego wójta Czesława Rakoczego znajduje się 13 nazwisk.

Wybory Samorządowe 2010

Wybory Samorządowe 2010

Wójt Rakoczy stawia na ludzi, którzy już pełnili funkcję radnego w mijającej kadencji 2006-2010. Wśród nich zabraknie tylko dwóch: radny Franciszek Edling z Lipinek wycofał się z polityki lokalnej, radny Krzysztof Kosiba z Krygu kandyduje do Rady Powiatu Gorlickiego z listy Platformy Obywatelskiej.

W nadchodzących wyborach zastąpią ich odpowiednio: Bogdan Czapka z Lipinek – prezes Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Lipinkach oraz Krystyna Białoń z Krygu – sołtys tej miejscowości.

Pełna lista kandydatów na radnych KWW „Nasza Gmina” w Lipinkach:

Okręg wyborczy nr 2 – Lipinki, Rozdziele:

1. Bochenek Bogusław Józef
2. Czapka Bogdan Leszek
3. Jurusik Stanisław
4. Jurusik Tadeusz Stanisław
5. Ryba Adam Roman

Okręg wyborczy nr 3 – Bednarka, Bednarskie:

1. Grębla Ryszard

Okręg wyborczy nr 4 – Kryg:

1. Białoń Krystyna Maria
2. Cygan Jerzy Krzysztof
3. Tkaczuk Romuald
4. Walczyk Józef Tadeusz

Okręg wyborczy nr 5 – Wójtowa:

1. Czeluśniak Bogdan Paweł
2. Cionek Józef Leon
3. Dranka Mieczysław Jan

Ciekawym posunięciem taktycznym jest niewystawienie kandydatów z okręgu nr 1 obejmującego Pagorzynę. Czy kandydaci wspierający wójta Czesława Rakoczego z tej miejscowości wystartują z KWW „Z poparciem dla gminy Lipinki”? Dowiemy się jeszcze w tym tygodniu.

O autorze

Piotr Popielarz

Wydawcą, właścicielem i redaktorem naczelnym Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek jestem ja, czyli Piotr Popielarz. Pierwszą wersję portalu umieściłem na serwerze 17 listopada 2002 roku. Od tamtej chwili wiele się zmieniło, ale NIS Lipinek nadal trwa i żyje własnym życiem. Poniżej znajdziecie informacje o ludziach, którzy pomagają mi w tworzeniu serwisu. Mam nadzieję, że niebawem powstanie Redakcja z prawdziwego zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Nadchodzące wydarzenia:

 • nie
  09
  Sie
  2020

  Lipinki: Tradycyjne nabożeństwo za zmarłych

  15:00Nowy cmentarz w Lipinkach
 • pt
  14
  Sie
  2020
  pon
  17
  Sie
  2020

  Wielki Odpust w Lipinkach

  Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach
 • sob
  10
  Paź
  2020
  nie
  11
  Paź
  2020

  IV Maraton na Orientację KIWON

  07:00Wójtowa

Zanieczyszczenie powietrza (SMOG)

ANKIETA

Jak oceniasz nową odsłonę Niezależnego Internetowego Serwisu Lipinek?

Archiwum

FACEBOOK